Seminaras - kaip tapti laimingu


SEMINARAS. „Kaip tapti laimingesniu?“. Tikslai. Laimės sąvokos. Savęs lyginimas su kitais. Nejudrus gyvenimo būdas. Jaudinimasis dėl kitų nuomonės. Darbas, darbas ir dar kartą darbas. Dejavimas ir skundimasis. Psichologinės priežastys. Laimė slypi mažuose dalykuose. Nakties metu miegokite mažiausiai šešias valandas. Išmokite iš savęs pasijuokti. Išbandykite ką nors nauja. Nustokite jaudintis. Kas rytą nusiteikite geriems įvykiams. Užsiimkite mėgiama veikla, kuri jus džiugina. PRASTAS ĮPROTIS!. Bent valandą pasistenkite neprisijungti prie socialinių tinklų.

Išsiaiškinti laimės sąvokas Kas trukdo žmonėms būti laimingiems Kaip tapti laimingesniu.

Pavydas, Gobšumas, Tinginystė, Pyktis, Išdidumas, Egoizmas... Šios ir dar daugelis kitų emocinių būsenų trukdo žmogui siekt svajonės, siekt savo laimės...

Laimingiausios šalys, pagal JT pasaulinį laimės indeksą 1. Danija 2. Suomija 3. Norvegija 11. JAV 18. Didžioji Britanija 30. Vokietija 53. Lenkija 60. LIETUVA 72. Estija 106. Latvija 147. Bulgarija 154. Centrinės Afrikos Respublika 155. Beninas 156. Togas.

Kelione aplink pasaulį arba Lietuva. Mezgimas. Dainavimas. Sportas. Šokimas. Knygų skaitymas. Maisto gaminimas. Pasivaikščiojimas. Važinėjimas dviračiu. Kad ir kokia tai būtų veikla, svarbiausia, kad jaustumėtės laimingi tai darydami .

Bent prasibudinti derėtų realiame gyvenime. Verčiau susisukę į fotelį išgerkite kavos ar pabendraukite su mylimais žmonemis. Be to, socialiniuose tinkluose pastebėta informacija nesunkiai gali sugandinti nuotaiką.

  • MS PowerPoint 5268 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (824 žodžiai)
  • Diana
  • Seminaras - kaip tapti laimingu
    10 - 6 balsai (-ų)
Seminaras - kaip tapti laimingu. (2015 m. Gruodžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/seminaras-kaip-tapti-laimingu.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 09:18
×