Seminaras stilistams ir kirpėjams


Pasirinktos srities ir temos renginio koncepcijos sudarymas. Trumpas renginio idėjos aprašymas. Renginio data. Renginio trukmė. Renginio vieta. Renginio pavadinimas. Pagrindinės orientuotos renginio teminės grupės. Renginio tikslas. Renginio uždaviniai. Renginio ateities vystymo kryptys. Renginio tolimosios ir artimosios aplinkos ir rinkos apžvalga. Ssgg analizė. Išvados. Renginio vyksmo dalyviai. Renginio rėmėjai. Tailor‘s. Renginio partneriai. Renginio reklama. Renginio kainodara. Vertės inovacija.


Kirpimas – kasdieninio garderobo dalis, o komfortas ir šukuosenos estetiškumas – tai kokybės ženklas. Šis seminaras skirtas Stilistams/Kirpėjams.

SEMINARAS vyks Sausio 14 d. Sekmadienį, (2018-01-14). Seminaro data parinkta remiantis į tai jog kasmet, metų pradžioje išryškėja naujausios tendencijos, o kadangi sekmadienis palankiausia diena, nes dauguma kirpėjų sekmadieniais turi išeigines ir gali pasiplanuoti savo laiką, nereikia mesti darbų ar jų atidėlioti.

SEMINARO programos pateikimas: Seminaro apibrėžimas, susipažinimas 30 min., Kirpimas žirklėmis/mašinėle, kaip suteikti lygią plaukų tekstūrą 1.30min., ( praktinis-parodomasis). Kaip dirbti su įvairiais plaukų tipais 30 min.,(teorinis). Kavos pertraukėlė 10-15 min., Skustuvo technikos 30 min. (teorinis). Barzdos ir ūsų modeliavimas 1.30 min., (praktinis-parodomasis). Seminaro aptarimas. Visi kirpimai bus demonstruojami ant modelių. Po seminaro bus išduodami sertifikatai.

Dariaus ir Girėno g. 21. Plungė. Grožio salone „Gražina“ Seminaras skirtas Kirpėjams/Stilistams ir salonas yra patogiausia vieta rengti parodomąjį seminarą. Nes salone yra visa reikalinga įranga ir kosmetika kurios reikės seminaro metu.

„ŠIUOLAIKINĖS VYRIŠKŲ KIRPIMŲ TEDENCIJOS“ Šis pavadinimas ir atskleidžia būtent apie ką šis seminaras – apie šių dienų naujausias kirpimo tendencijas.

Šiame seminare dalyvaus : Rėmėjai. Partneriai. Administratorė – registratorė. Kvalifikuotas stilistas (2 padėjėjai). Renginio dalyviai - kirpėjai/stilistai. Seminaras skirtas ir aktualus Kirpėjams/Stilistams norintiems tobulėti ir eiti pirmyn su naujom žiniom ir idėjom, dalyvių amžius - nesvarbus.

  • MS PowerPoint 164 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (1071 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ineta
  • Seminaras stilistams ir kirpėjams
    10 - 3 balsai (-ų)
Seminaras stilistams ir kirpėjams . (2018 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/seminaras-stilistams-ir-kirpejams.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 09 d. 12:09
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo