Sename dvare skaidrės


Sename dvare irusios paveikslas. Satrijos ragana sename dvare irusios paveikslas. Irusios paveikslas. Irusios paveikslai. Satrijos ragana sename dvare irutes paveikslas. Irusios paveijslas skaidres. Sename dvare irusios prisiminimai. Satrijos ragana irusios paveikslas. Sename dvare irusios broliai. Irusios paveikslas satrijos raganos "sename dvare".

Šatrijos Ragana „Sename dvare“. Irusios paveikslas. Turi du broliukus. Tai maža mergaitė patikliom, mylinčiom ir laimingom akim žvelgianti į pasaulį. Dievina,kuomet mamatė groja pianinu. Drovi, kartais baikšti. Mamatės numylėtinė. Sumani,kūrybinga. Turi įsipareigojimų ir tikslų. Namuose jai gerai ir ramu, todėl kartais ji nuklysta į savo fantazijų pasaulį. Mandagi, nei vieno nenorinti įžeisti. Prieraiši. Gyvena apsupta motiniškos meilės ir globos. Gyvena vaikiškomis svajonėmis ir mintimis. Maža, tačiau labai supratinga. Idealas, grožio įsikūnijimas Irusiai — Mamatė. Mamatė jai panaši į rožes. Dėl mamatės liūdesio atšalo jausmai ir tėveliui. (Ne)materialistė.

Viena pagrindinių veikėjų — Irusia. 8 metų mergaitė, Mamatės dukra. Ji yra kūrinio pasakotoja, kuri pasirodė lyrinėje įžangoje.

Mamatės ir Irusios ryšys yra vienas iš neoromantizmo simbolių, tai yra idealizmas – aukojimasis dėl kitų.

  • MS PowerPoint 3533 KB
  • 2016 m.
  • 20 puslapių (470 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tautvydas
  • Sename dvare skaidrės
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Sename dvare skaidrės. (2015 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/sename-dvare-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 09:59
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo