Senamiesčiai dvarai ir parkai


Skaidres apie vilniaus parkus. Dvarai referatas. Senamiesciai dvarai ir ju parkai. Skaidres apie dvarus.

Apie senamiesčius, dvarus ir parkus. Pirmas žingsnis. Antras žingsnis. Trečias žingsnis. Norėčiau užduoti jums klausimą, į kurį nereikalauju atsakymo – tiesiog pamąstykite ir prisiminkite, ar pastebite senamiesčio gatvėje nors vieną seną pastatą ar parką tarp kitų pastatų ar parkų, ar sustojate prie jo, ar norite į jį užeiti, ar ieškote iškabos, žmogaus ar knygos, iš kurių sužinotumėte jo istoriją, kiek tokių pastatų ir parkų su savo šimtamete istorija, praėjusių amžių pėdsakais, pirštų, monetų įspaudais, kitais mums siunčiamais praeities ženklais žinote.

Norėčiau užduoti jums klausimą, į kurį nereikalauju atsakymo – tiesiog pamąstykite ir prisiminkite, ar pastebite senamiesčio gatvėje nors vieną seną pastatą ar parką tarp kitų pastatų ar parkų, ar sustojate prie jo, ar norite į jį užeiti, ar ieškote iškabos, žmogaus ar knygos, iš kurių sužinotumėte jo istoriją, kiek tokių pastatų ir parkų su savo šimtamete istorija, praėjusių amžių pėdsakais, pirštų, monetų įspaudais, kitais mums siunčiamais praeities ženklais žinote.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (502 žodžiai)
  • Mokykla
  • Liepa
  • Senamiesčiai dvarai ir parkai
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Senamiesčiai dvarai ir parkai. (2011 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/senamiesciai-dvarai-ir-parkai.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 07:07
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo