Seneka Laiškai Lucilijui


Seneka laiskai liucijui. Laiskai liucijui seneka. Seneka laiškai liucilijui. Laiškai lucilijui analizė. Seneka laiskai liucijui refleksija. Seneka laikskai liucijui. Seneka laiškai lucilijui analize. Laiskai liucijui. Senekos laiskai liucilijui apie visuomene. Seneka laiskas liucijui refleksikos analize.

Nauji pasiūlymai individualumo raiškos formoms. Asmens santykis su aplinka. Tobulėjimo būtinybė žmogui. Kaip sutikti senatvę? Kaip išvengti supanašėjimo minioje? Kaip atpažinti dorybes?

Žmogus gyvena ir funkcionuoja visuomenėje, be kurios negalimas jo atskiras kaip asmenybes pilnavertiškas moralinis ir socialinis vystymas. Visų socialinių santykių visuma, į kuriuos įžengiant gyvena ir veikia individas, randa atspindį tos visuomenės ir jos narių, kurie turi vienokias ar kitokias teises ir pareigas. Jų egzistavimas ir numato tokių kiekvieno individų psichinių savybių kaip temperamento, gabumų, charakterio bruožų turėjimą t.y. to psichinio veido, kuris sudaro ne tik amenines jo ypatybes, bet reikalingus ir reikšminius visam sociumui. Tarp žmogaus ir visuomenės vyksta naudos apsikeitimas individas ineša kažką į visuomenę, kurioje gyvena ir už tai gauna socialinė naudą sau. Nors atliekant savo funkcijas, jis turi rūpintis tuo, kaip tobulinti dabartinę bendrą socialinę padėtį, tačiau nereikia pamiršti apie save kaip asmenybę ir apie savo rolės visuomenėje svarbą. Žmogus, norint išlikti asmenybe turi stengtis nepasiklysti minioje, mokėti atpažinti dorybes ir pats būti tokiu, turėti išmintingą pažiūra į gyvenimą ir siekti visapusiško tobulėjimo. Apie tai mes šiandien ir pakalbėsime.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (1732 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egidijus
  • Seneka Laiškai Lucilijui
    10 - 1 balsai (-ų)
Seneka Laiškai Lucilijui. (2012 m. Rugsėjo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/seneka-laiskai-lucilijui.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 00:14
×