Senoji literatūra suteikia galimybę praeityje rasti ir plėtoti vertybes


Senosios literaturos vertybes. Kokias vertybes teigia antikinė literatūra. Senoves literaturos vertybes. Senoves literaturos autoriu teikiamos vertybes. Senoji literatūra su teikia vertybes. Senoves literatura suteikia galimybe praeityje. Seima vertybe senoves literaturos kuriniai. Senosios literaturos idealai. Senoji literatura padeda plėtoti ir pazinti. Ar senoji literatura padeda atrasti senasias vertybes.

12 klasės kalbėjimas. Senoji literatūra suteikia galimybę praeityje rasti ir plėtoti vertybes, kurios būtų svarbios dabartyje. Kalbėjimo potemė 2013m.

Galima sakyti, kad literatūros istorija prasidėjo bronzos amžiuje, kai Mesopotamija ir senovės Egiptas išrado raštą. Manoma, kad pirmoji pasaulio literatūra buvo senovės egiptiečių tekstai ant piramidžių, hebrajų biblijos dalys ir ankstyviausios šumerų istorijos – Gilgamešo epai. Tačiau dauguma sutiktų, kad tikrąją literatūros pradžią randame antikoje. Antikinė arba senoji literatūra – tai senovės graikų ir romėnų literatūra, kuri užsimezgė, išaugo ir suklestėjo dar prieš naująją erą. Seniausi graikų literatūros kūriniai buvo sukurti maždaug aštuntame amžiuje prieš mūsų erą. Antikinėje literatūroje svarbią vietą užėmė mitologija, todėl graikų tragedijos ir komedijos, o ypatingai Homero kūryba tebėra įdomi ir šiandien. Senosios literatūros paminklai patraukia skaitytojus savo išskirtiniais idealais ir ryškiomis vertybėmis. Nors ir sakoma, kad visuose kūriniuose sutinkamos vertybės, tačiau kaip teigė Prancūzų filosofas Munjė – „tik patvariausios pasižymi istorine būtimi“.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (873 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gabija
  • Senoji literatūra suteikia galimybę praeityje rasti ir plėtoti vertybes
    10 - 1 balsai (-ų)
Senoji literatūra suteikia galimybę praeityje rasti ir plėtoti vertybes. (2013 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/senoji-literatura-suteikia-galimybe-praeityje-rasti-ir-pletoti-vertybes.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 07:14
×