Senosios ir jaunosios kartos santykių problemos


Jaunoji ir senoji kartos. Senoji ir jaunoji kartos. Kuo skiriasi jaunosios ir senosios kartos gyvenimas. Tevai nesupranta savo vaiku. Kartos problema. Rasinys suaauges nesupranta paauglio. Senosios ir jaunosios kartos santykiai. Jaunosios kartos problemos. Perku referata. Senosios ir jaunosios kartos vertybinių nuostatų supr.

Beveik kiekvienas vaikas savo šeimoje nesutaria su kuriuo nors iš tėvų. Ir kaip tik dėl tų nesutarimų kiekvienas nesutariantis vaikas galvoja, kodėl tėvai jo nesupranta. Štai kokia problema iškyla kas antram paaugliui, nes dažniausiai šie nesutarimai prasideda kaip tik paauglystėje, kai visi ima daugiau ar mažiau maištauti prieš tėvus ir dėl to kaltina juos nesupratingumu. Rašydama šį referatą, siekiu aprašyti ir įvertini senosios ir jaunosios kartos santykių problemas, ir surasti išeitį.

Rašydama šį referatą, siekiu aprašyti ir įvertini senosios ir jaunosios

štai kokia problema iškyla kas antram paaugliui, nes dažniausiai šie nesutarimai prasideda kaip tik paauglystėje, kai visi ima daugiau ar mažiau maištauti prieš tėvus ir dėl to kaltina juos nesupratingumu.

Vaikai būna visokie : geri, blogi, nuoširdūs ar maištautojai, bet jie visi yra vaikai ir širdyje turi ką nors gero, tik ne visada tai parodo. Kai kurie paaugliai, norėdami pritapti prie savo bendraklasių ar draugų, net ima maištauti ar nebesutarti su savo brangiausias žmonėmis-artimaisiais.

Mano manymu, jei tik visi tėvai pagalvotų, kas dedasi šiuolaikinio paauglio viduje ir labiau suprastų savo vaikus, gal tada jie būtų kitokie ir taip nebemaištautų.

Tėvai labai dažnai nesupranta savo vaikų dėl išsiskiriančių nuomonių ar dėl skirtingų požiūrių į gyvenimus. Jie nori, kad jų vaikai augtų sveiki ,mandagūs, gerai išauklėti ir sektų jų pėdomis tačiau jie gyveno kitais laikas, kai dar viskas buvo kitaip, nebuvo tokios laisvės, pasirinkimų, buvo daugiau drausmės, o štai dabar viskas atvirkščiai, todėl paaugliai pyksta ir sako, kad tėvai jų nesupranta auklėdami juos senamadiškai ir per daug drausmingai.

Suaugęs žmogus, paauglio nuomone - savarankiškas, nekontroliuojamas, nevaržomas, lygiateisis su kitais suaugusiais.

suaugusieji turi su manimi elgtis kaip su suprantamu žmogumi, o jie mane laiko mažyčiu. Aš su tuo nesutinku. Jie visą laiką mane kontroliuoja ir beria pastabas: neliesk, nelįsk, neik .

mane be paliovos kontroliuoja. Klausinėja, kur einu, ką pirkau, ką veikiau. Jie kišasi į mano reikalus, reikalauja ataskaitų , o aš to nenoriu. Aš jau savarankiškas žmogus, o ne koks nors mažiukas. Jie šito nesupranta

su mano amžiaus vaikais reikia elgtis kaip su žmonėmis, sugebančiais atsakyti už savo poelgius, ir nežeminti jų draugų akivaizdoje. Dažnai tėvai savo vaikais rūpinasi taip: užsisek paltą, apsimauk pirštines . Ir tai jie sako draugams girdint. Gal jie nesupranta, kad mes jau nebe vaikai ir kad savo rūpinimuisi jie žemina mus. Suaugusieji labai mėgsta mus mokyti, bet greitai užmiršta, ką patys darė ir kaip elgėsi, būdami tokie pat kaip mes. Bent jau gerai, jog neprimena, kad padoriai elgčiausi gatvėje

Tėvų nesupratingumas kartais nuveda netgi iki vaikų savižudybių. Remiantis statistika, net 80 procentų at­ve­jų žu­do­ma­si dėl kon­flik­tų šei­mo­je. Ap­klau­sus 14–21 me­tų am­žiaus jau­nuo­lius pa­aiš­kė­jo, jog apie sa­vi­žu­dy­bę gal­vo­jo 29–60 procentai as­me­nų.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2011 m.
  • 5 puslapiai (663 žodžiai)
  • Mokykla
  • Judita
  • Senosios ir jaunosios kartos santykių problemos
    10 - 3 balsai (-ų)
Senosios ir jaunosios kartos santykių problemos. (2011 m. Sausio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/senosios-ir-jaunosios-kartos-santykiu-problemos.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 18 d. 19:33
×