Senovės graikų mitai skaidrės


Senovės graikų mitai. Ištraukite po lapelį ir sužinosite koks dievas jus globos. Tikėjimo svarba. Maisto aukojimas dievams. Apolonas. Hermis. Dzeuso apibūdinimas. Romėniškieji dievų vardai. Heraklio žygdarbiai. Graikų kalba. Šaltiniai. Dėkoju už dėmesį. Tikiuosi buvo įdomu.

Žaidimas ,,Dievai globėjai’’ Tikėjimo svarba graiko gyvenime Mitas apie Prometėjo apgavystę Apolonas Hermis Trumpai apie Dzeusą Romėniški dievų vardai Heraklio žygdarbiai Taip ir ne graikiškai.

Ištraukite po lapelį ir sužinosite koks dievas jus globos.

Galima ištraukti: Hera (2k.) Dzeusas (3k.) Poseidonas (3k.) Hadas (3k.) Hefaistas (2k.) Hermis (2k.) Atėnė (2k.) Afroditė (2k.) Arėjas (2k.).

Sugalvokite jums svarbų tikslą ir ištraukę lapelius sužinokite kas iš dievų jums padės savo tikslą įgyvendinti.

Graikai tikėjo, kad gamta ir jų gyvenimai priklauso nuo dievų valios, todėl prieš priimdami svarbius gyvenimo sprendimus, graikai privalėjo sužinoti dievų valią. Vienas ypač garsus buvo Delfų orakulas, kuriame pitija paskelbdavo dievų valią žmonėms.

Dzeusas liepė sukurtiems žmonėms aukoti jam aukas. Prometėjas sumanė Dzeusą apgauti ir padalijo aukojamą jautį į dvi dalis: jaučio mėsą apvyniojo išdarinėtomis liekanomis, o kaulus – taukais ir pasiūlė Dzeusui rinktis.

  • Istorija Skaidrės
  • MS PowerPoint 96 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (348 žodžiai)
  • Ugnė
  • Senovės graikų mitai skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Senovės graikų mitai skaidrės. (2014 m. Birželio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/senoves-graiku-mitai-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 06:44
×