Senovės indijos tautų požiūris į ekonomiką


Įvadas. Seniausioji Indija ir jos ekonomika. Ekonominę reikšmę turintys šaltiniai. Vedos. Vedų civilizacija. Ekonominių šaltinių tyrinėjimas. Socialiniai sluoksniai. Magadhos iškilimas ir ekonomikos nuosmukis. Budizmas ir jo istorinis ir ekonominis vaidmuo. Išvados. Literatūros sąraša.

Mano manymu, išsaugotuose šaltiniuose, dokumentuose atsispindi Senovės Indijos tautų požiūris į ekonomiką, nes juose atsispindi visuomenės struktūra, valstybės politika, ūkis, įstatymai, religija.

Pagrindinė problema, kurią analizuosiu savo rašomajame darbe yra: kaip socialiniuose sluoksniuose, įstatymuose, Senovės Indijos ūkyje, religijoje ir politikoje atsispindėjo tautų požiūris į ekonomiką.

Mano darbo tikslas yra – atskleisti Senovės Indijos tautų požiūrį į ekonomiką, įvairiuose rasytiniuose šaltiniuose ir istorijoje.

Kad pasiekčiau savo tikslą sklandžiai privalau išsikelti uždavinius. Taigi, uždaviniai:

1.Ištirti Senovės Indijos kultūrą ir ūkį.

2.Išsiaiskinti kastų įtaką ekonomikai.

3.Nustatyti religijos reikšmę ekonomikai.

4.Teorines žinias pritaikyti praktiškai.

5.Pateikti originalių šaltinių analizes.

Pirmoje darbo dalyje ištyriau Senovės Indijos istoriją, išsiaiskinau svarbiausių aspektų (ūkio, kultūros, gyventojų, šaltinių, socialinės diferencijos, dinastijų, religijos) įtaką ekonomikai.

Antroje darbo dalyje pagrindžiau pasirinktus nagrinėjimo aspektus vaizdingais kūriniais.

Išvadose apibendrinau temos aktualumą, svarbiausius aspektus ir jų reikšmę.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 207 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (4658 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gerda
  • Senovės indijos tautų požiūris į ekonomiką
    10 - 4 balsai (-ų)
Senovės indijos tautų požiūris į ekonomiką. (2013 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/senoves-indijos-tautu-poziuris-i-ekonomika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 03:34
×