Sensorinių sistemų analizė


Sensorinių sistemų analizė sensorinių sistemų studijos. 2015 Viktorijos istorija. Rekomendacijos tėvams.

Viktorija – kresna pirmaklasė, nuolat būna lyg apsvaigus. Atrodo, jog ji nemato, kur eiti, dažnai atsitrenkia į baldus, suklumpa žolėje. Kai ji krenta, ji net nesistengia nenukristi, t.y. netiesia nei kojų, nei rankų, kad sustabdytų kritimą. Atrodo, jog nesupranta paprasčiausių garsų. Kitiems šešerių metų vaikams jau yra išsivystęs sugebėjimas sustoti, klausytis, žiūrėti, bet ne Viktorijai. Ji nekreipia dėmesio į jokią ją pasiekiančią sensorinę informaciją. Viktorija labai dažnai pavargsta, todėl neina į žaidimų aikštelę, nenoriai dalyvauja šeimos išvykose. Dėl jos pasyvumo, ją labai sunku prikelti iš lovos rytais, priversti rengtis, pasodinti į mašiną.

Tačiau ši mergaitė trokšta užaugusi būti balerina. Ji mėgsta savo raudoną klostuotą sijonėlį, tačiau nesugeba jo apsivilkti, nes neskiria viršaus nuo apačios. Kiekvieną dieną ji sudrimba priešais televizorių žiūrėti savo mėgstamos laidos. Kai joje fėjos pradeda šokti, ji irgi prisiverčia atsistoti ir siūbuoja kartu, tačiau visiškai nejaučia ritmo.

Mergaitės tėvai nesutaria dėl jos auklėjimo. Jos tėvelis paima ją ir nuneša, kur ji turi būti: lovą, mašiną ar kt. Jis taip pat aprengia ją, nes jai sunku pataikyti rankas ir kojas į drabužius. O Viktorijos mama mano, jog vaikas niekada neišmoks judėti su pasitikėjimu, jeigu jos neskatins būti savarankiškesne.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (853 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aire
  • Sensorinių sistemų analizė
    10 - 9 balsai (-ų)
Sensorinių sistemų analizė. (2015 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/sensoriniu-sistemu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 20:59
×