Senstantis kūnas Lietuvos viešajame diskurse


Senstantis kūnas Lietuvos viešajame diskurse. Įvadas. Tikslas. Senėjimo problemos. Biomedicininė senėjimo samprata gerontologijoje. Žiniasklaida kaip tyrimo objektas. Tyrimo metodika. Tyrimui atrinktų publikacijų šaltiniai, nurodyti „Delfi“, pasiskirsto taip. Klasteris „Liaudiškos priemonės ir organizmas“. Išvada. Naudota lyteratūra.

Modernėjant Lietuvos gyvenimo kontekstams ir plintant vartotojiškai kultūrai, kūno tema viešajame diskurse susilaukia vis daugiau tyrėjų dėmesio.

Aptarti tyrimą apie senstančio kūno reprezentavimą žiniasklaidoje rezultatus.

Senėjimas – tai procesas, teikiantis naujų galimybių, tačiau jį lydi nemažai neįprastų iššūkių. Sendami žmonės susiduria su fizinių, emocinių ir materialių problemų deriniu.

Iš 1106 publikacijų apie pagyvenusius žmones, surinktų raktažodžių „senjor“, „senas“, „senyva“, „pagyvenęs“, „pagyvenusi“, „pensininkas“, „pensininkė“, „vyresnio amžiaus“, „senolis“, „senolė“, „senatvė“, „senėjimas“, „senelis“, „senelė“, „senutė“, „senukas“, „močiutė“ pagalba, buvo atrinkta 90 straipsnių, kuriuose kalbama apie kūną, fizinius senėjimo požymius, sveikatą, grožį ir pan.

  • MS PowerPoint 49 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (276 žodžiai)
  • Universitetas
  • Orinta
  • Senstantis kūnas Lietuvos viešajame diskurse
    10 - 2 balsai (-ų)
Senstantis kūnas Lietuvos viešajame diskurse. (2013 m. Lapkričio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/senstantis-kunas-lietuvos-viesajame-diskurse.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 21:33
×