Septyni pasaulio stebuklai - meno kūriniai


Septyni pasaulio stebuklai. Cheopso piramidė Kabantieji Babilono. Cheopso piramidė. Dar vadinama Didžiąja Gizos piramide Pradėta statyti 2584 m. Kabantieji babilono sodai. Sukurti apie 600 pr. m. e. Pastatyta prie Tigro ir Eufrato upių Legenda byloja. Artemidės šventykla. Pastatyta apie. Dzeuso skulptūra. Buvo pastatyta Graikijoje. Aleksandrijos švyturys. Pastatytas apie III. Rodo kolosas. Saulės dievo Elijaus skulptūra Stovėjo Rodo saloje III a. Halikarnaso mauzoliejus. Buvo pastatyta apie. Literatūra ir šaltiniai. Meno kūriniai - tai veiksmai, trunką amžinybę. Andre Židas.


Dar vadinama Didžiąja Gizos piramide Pradėta statyti 2584 m. pr. Kr. Piramide statė vergai Faraono laidojimo kambarys išpuoštas granitu Ši piramidė yra vienas seniausių ir išlikusių pasaulio stebuklų Pastatyta iš akmens luitų ir buvo 147 metrų aukščio.

Sukurti apie 600 pr. m. e. Pastatyta prie Tigro ir Eufrato upių Legenda byloja, kad šią piramidę karalius Nebuchodosaras II padovanojo savo žmonai Amytis Buvo sukurti terasomis, kad būtų lengviau drėkinti Tarp terasų buvo įkurtos salės Aplink sodus buvo labai daug augalijos iš visos imperijos.

Pastatyta apie 550 m. pr. m. e. Stovėjo Efese Statinį rėmė 127 marmuro kolonos Kolonos buvo dvidešimties metrų aukščio Dabar yra išlikusi tik viena kolona Šventyklą projektavo architektas Chersitronas Šventykla buvo dekoruota medžio raižiniais ir auksu.

Buvo pastatyta Graikijoje, Olimpijoje Dzeuso garbei buvo rengiamos olimpinės žaidynės Buvo svarbus religinis centras Skulptūra iškilo 466 – 456 m.

  • MS PowerPoint 2956 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (416 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Evelina
  • Septyni pasaulio stebuklai - meno kūriniai
    10 - 3 balsai (-ų)
Septyni pasaulio stebuklai - meno kūriniai . (2018 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/septyni-pasaulio-stebuklai-meno-kuriniai.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 26 d. 21:16
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema