Serbentų ūkio verslo planas


Žemės ūkio verslo planas.

Marketingo planas. Gamybinis planas. 3128 4 Lt. 15776 64 Lt. Iš viso išlaidų. Viso augalų apsaugai. Viso augalų priežiūros apsaugai. Nenumatytos išlaidos. Iš viso. Serbentyno priežiūros darbų ir išlaidų apskaičiavimas 2 metais. Viso išlaidų apsaugai nuo ligų ir kenkėjų. Uogų skynimas. Viso išlaidų antrų metų serbentynui. 1134 Lt. 894 6 Lt. 6389 24 Lt. Lentele. Serbentyno priežiūros darbų ir išlaidų apskaičiavimas 3 metais. Uogų skynimas kombainas. Viso išlaidų treciu metų serbentynui. 2766 06 Lt. Viso išlaidų ketvirtu metų serbentynui. 4961 48 Lt. Uogų skynimas kombainu. Viso išlaidų penkeriu metų serbentynui. 6372 83 Lt. Viso išlaidų šešerių metų serbentynui. 7014 35 Lt. Viso išlaidų septynerių metų serbentynui. 8425 69 Lt. 46101 7 Lt. Organizacinis planas. Finansinis planas. Išvados ir pasiūlymai. Naudota literatūra.


Įmonės veikla vyks Pagryniuose pas ūkininką Petrą Miklovį. Jo žemės derlingos bei užimą daug ploto.

Verslui pradėti pasirinkau dvi juodųjų serbentų veisles, kurios tinkamos auginti Lietuvoje.

Svo produkcija noriu realizuoti užsienio rinkoje ir pirmenybę teikiama bus stambiems pirkėjams.Tokioms kaip vyno, uogienių ir kitoms gamyboms.

Šią serbentų auginimo veiklą užsiimti paskatino senelis kuris mėgo, bei augino šias uogas. Jis man paliko palikimą, todėl galiu realizuoti savo verslą.

1. Tikslai ir uždaviniai. Pagrindinis įmonės tikslas dirbti pelningai. Uždavinys – po dviejų veiklos metų gauti teigiamą grynąjį pelną.

Aš apskaičiavau bendrą derlių pasirinkta 1,7 ha. su ir pirmais metais negausiu nieko , o po to nuo antru metų derlius vis palaipsniui mano didės iki 7 metų. Didžiausias delius buvo 7metais.

Realizavimo įplaukų apsk. pagal numatomų pardavimo apimtį Serbentų derliaus taip pat negausiu nieko, o tik realizavimo įplaukos dides tai mažės nuo antrų metų iki septintų. Numatoma pardavimo apimtis iš septynerių metų deliaus taip pat vis palaipsniui dideja o didžiausias derlius bus septintais metasi.

Taip pat apskaičiavusi pardavimo įplaukas 1-aisiais metais derliaus negaisiu nieko. Jis po laipsniui didės tik nuo antrų metų ir didžiausias ir geriausias derlius bus optimistiniu variantu.

2.2 Trumpas gamybos proceso aprašymas. Veikla prasidės ir baigsis priklausomai nuo gamtos sąlygų. Pirmais metais reikės gerai parengti dirvą ir pasodinti serbentus. Antrais metais seks sodinukų priežiūrą. Trečiais metais prie visų darbų prisidės derliaus nuėmimas. Kiti metai bus beveik identiški gamybos proceso atžvilgiu.

2.4 Įrengimai. Savo įrangą turėsiu.

2.5 Transportas. Bus naudojamas krovinis automobilis - vežti produkcija.

Serbentyno įeisimo darbms prireiks purškimo darbų, žemės išdirbimo ir paruošimo ir kitu įvairių darbų. Šiam dirvos paruošimui reikėjo 3128,4 Lt išlaidų.

Sodinant pasirinkau dvi veisles tai svyrius ir vyčius, sioms seklų sodinimui iš viso reikės 15776,64 Lt išlaidų.

Serbentyno priežiūros darbams taip pat reikės trešimo darbams, sodinimo išlaidoms, kultivavimui ir ravėjimui iš viso išlaidų bus 2061 Lt. Taip pat serbentyno priežiūrai reikia ir purškimo dabų, kuriems išleidžiama augalų apsaugai 646,2 Lt. Iš viso augalų priežiūrai išlaidoms reikės 2267 Lt.

Augalų priežiūrai ir tręšimo darbams reikės taip pat reikės tręšimo amonio salietra, tarpueilių kultivavimui, purškimo darbai purškimas raundapu iš viso išlaidų bus 1134 Lt. Taip pat apsaugai nuo ligų. Purškimo darbai prieš ir po žydėjimą, purškimas ditanu,deciu, fastaku, topazu išviso išlaidų bus 894,6 Lt. Iš viso augalų preižiūrai reikės 6389,24 Lt.

Augalų priežiūrai ir tręšimo darbams reikės taip pat reikės tręšimo amonio salietra, tarpueilių kultivavimui, purškimo darbai purškimas raundapu iš viso išlaidų bus 1134 Lt. Taip pat apsaugai nuo ligų. Purškimo darbai prieš ir po žydėjimą, purškimas ditanu,deciu, fastaku, topazu išviso išlaidų bus 894,6 Lt. Iš viso augalų preižiūrai reikės 2766,06 Lt.

Augalų priežiūrai ir tręšimo darbams reikės taip pat reikės tręšimo amonio salietra, tarpueilių kultivavimui, purškimo darbai purškimas raundapu iš viso išlaidų bus 1134 Lt. Taip pat apsaugai nuo ligų. Purškimo darbai prieš ir po žydėjimą, purškimas ditanu,deciu, fastaku, topazu išviso išlaidų bus 894,6 Lt. Iš viso augalų preižiūrai reikės 4961,48 Lt.

Augalų priežiūrai ir tręšimo darbams reikės taip pat reikės tręšimo amonio salietra, tarpueilių kultivavimui, purškimo darbai purškimas raundapu iš viso išlaidų bus 1134 Lt. Taip pat apsaugai nuo ligų. Purškimo darbai prieš ir po žydėjimą, purškimas ditanu,deciu, fastaku, topazu išviso išlaidų bus 894,6 Lt. Iš viso augalų preižiūrai reikės 6372,83 Lt.

 • Žemės ūkis Verslo planai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Erika
 • 22 puslapiai (4761 žodis)
 • Universitetas
 • Žemės ūkio verslo planai
 • Microsoft Word 57 KB
 • Serbentų ūkio verslo planas
  10 - 5 balsai (-ų)
Serbentų ūkio verslo planas. (2016 m. Kovo 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/serbentu-ukio-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 11:08