Sergančių širdies, kraujagyslių ir kvėpavimo ligomis slauga


Sergančių širdies ir kraujagyslių ligomis slauga. Dažniausios kraujotakos organų ligos. Slauga skausmo širdies plote metu. Sergančių kvėpavimo takų ligomis slauga. Dėl įvairių kvėpavimo organų ligų, gali atsirasti. Ligos, su kuriomis dažniausiai susitinkame. Gulinčio ligonio slauga. Nosies priežiūra. Slauga kosulio metu. Slauga kraujavimo iš plaučių metu. Skrepliuojančio ligonio slauga.

Širdies ir kraujagyslių ligų didelis paplitimas bei mirštamumas nuo jų išsivysčiusiose šalyse, yra ne tik medicininė, bet ir socialinė problema. Mokslinių tyrimų duomenys liudija, kad šių ligų paplitimas susijęs su pasikeitusiu gyvenimo būdu, kuriam būdingas kaloringo, turinčio daug gyvulinių riebalų ir druskos, maisto vartojimas, fizinio aktyvumo sumažėjimas, rūkymas, nervinis bei psichinis pervargimas. Širdies ir kraujagyslių sistemos anatominės bei fiziologinės ypatybės: Širdies ir kraujagyslių pagrindinė funkcija yra audinius bei organus aprūpinti deguonimi, maisto medžiagomis, fermentais, pašalinti medžiagų apykaitos produktus.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (2051 žodžiai)
  • Universitetas
  • Matke
  • Sergančių širdies, kraujagyslių ir kvėpavimo ligomis slauga
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Sergančių širdies, kraujagyslių ir kvėpavimo ligomis slauga. (2014 m. Lapkričio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/serganciu-sirdies-kraujagysliu-ir-kvepavimo-ligomis-slauga.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 10 d. 17:54
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!