Servisas praktikos ataskaita


Įmonės charakteristika. Darbo saugos reikalvimai. Automobilio agregatų ir mazgų ardymo ir surinkimo darbo vieta. Automobilio agregatų ir mazgų ardymo ir surinkimo technologinis procesas. Automobilio agregatų ir mazgų ardymui ir surinkimui naudojam įranga. Krovinių vežamų keliutransporto priemonėmis ,išdestymo ir tvirtinimo taisyklės. Krovinių ženklinimas, manipuliaciniai zenklai. Tachografų tipai, jų funkcijos, vairuotojų kortelės.


Įmonės charakteristika 32.Darbo saugos reikalvimai 53.Automobilio agregatų ir mazgų ardymo ir surinkimo darbo vieta 4.Automobilio agregatų ir mazgų ardymo ir surinkimo technologinis procesas 5.Automobilio agregatų ir mazgų ardymui ir surinkimui naudojam įranga 6.Krovinių vežamų keliutransporto priemonėmis ,išdestymo ir tvirtinimo taisyklės... 7 .Krovinių ženklinimas, manipuliaciniai zenklai 8.Tachografų tipai, jų funkcijos, vairuotojų kortelės.

Dirbant darbus kurie gali pakenti kvepavimo takams ar esant šalia vykdomų darbų- privaloma.

Priiman darbuotoją į darbą,sudaroma papildoma sutartis su darbuotojudėl darbo darbo drabužių,avalynės ir kitų apsauginių preimonių išdavimo, naudojimo, ir reikalui esant grąžinimo arba nuostolių atlyginimo. Iškilus ginčui tarp darbdavio ir darbuotojo del jo aprūpinimo asmeninėmis apsauginėmis priemonėmis, jis sprendžiamas derybomis, nesutarus- įstatymų numatyta tvarka. Darbuotojai aprūpinami asmenimėmis apsauginėmis priemonėmis,vadovaujantis įmonėje sudarytu ir direktoriaus įsakymu patvirtintu darbuotojams išduodamų darbo tikslams asmeninių apsauginių preimonių sąrašu ,kuriame nurodyti ir dėvėjimo terminai. Juo privalo vadovautis darbuotojai, kurių darbinė veikla susijusi su darbo aplinkos rizika bei atsakingi už šių priemonių išdavimą, paskirti įmonės vadovo įsakymu. Visoje įmonėje įsigyjamos asmenines apsaugos priemonės turi turėti privalomą atitikties žymą ar sertifikatą, įrodantį, jog jos atitinka galiojančių saugos darbe norminių aktu reikalavimus.

Įrankių komplektus sudaro “FACOM” firmos įrankiai, tai:.

Įrankių komplektus sudaro “FACOM” firmos įrankiai, tai: Kombinuoti raktai – 6 -19mm.

  • MS PowerPoint 2621 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 41 puslapis (2324 žodžiai)
  • Kolegija
  • Duzes
  • Servisas praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Servisas praktikos ataskaita. (2013 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/servisas-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 04:17
×