Serviso įmonės projektavimas


Autoserviso imones projektavimas. Projektavimas bakalaurinis. Tp ir er darbu apimtis. Darbų saugos reikalavimai serviso imoneje įmonėje. Autoserviso isplanavimas. Metine darbu apimtis. Imones projektavimas kursinis. Lengvuju serviso imones projektavimas. Vaziuokle er. Autoserviso patalpu isplanavimas.

Įvadas. Metinės darbo apimties skaičiavimas. Miesto įmonių metinės darbų apimties skaičiuotė. Priimti ir grąžinti automobilį metinė darbų apimties skaičiuotė. Plovimo ir valymo darbų metinė apimtis tp-v skaičiuotė. Įmonės savitarna ir jos darbų apimtis. Postų ir vietų automobiliams kiekio skaičiavimas. Techninės priežiūros tp ir eksploatacinio remonto er darbų postai. Plovimo ir valymo darbų postai. Pagalbinių darbų postai. Saugomų automobilių vietų kiekis. Darbininkų poreikio skaičiavimas. Technologiškai būtinų darbininkų skaičius. Etatinių darbininkų kiekio skaičiuotė. Gamybinių ir pagalbinių patalpų plotų skaičiavimas. Automobilių tp ir er patalpos. Gamybos barų patalpos. Automobilių saugojimo plotai. Įrenginių poreikių skaičiuotė ir parinkimas. Serviso įranga. Darbo saugos reglamentavimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Todėl neretai susiduriama mažesniuose miesteliuose tokiose, su automobilių važiuoklės remonto įmonių trūkumu. Šilalėje yra kelios važiuoklės remonto įmonės, kurios yra labai užsiemusios ir nespėjančios aptarnauti visų lengvųjų automobilių, susidaro eilės, norint susiremontuoti automobilį, reikia sulaukti savo eilės. Todėl pasirinkta šilalėje įkurti naują įmonę, kuri atliks važiuoklės patikros ir remonto darbus vienoje vietoje, nereikės automobilio varinėti mieste, kad atlikti patikrą, o po to kitoje vietoje, kur remontuos jį. Tokia įmonė šilalėje bus pirmoji, atliekanti visus darbus vietoje. Įmonės vieta parinkta, taip kad klijantas vykstantis į miesta, galėtų patogiai palikti automobilį, ir pėščiomis galėtų tvarkyti savo reikalus. Įmonės įsikurs. M. Nuo miesto centro. Projektuojamas servizas bus aprupintas nauja ir kokybiska įranga. Įmonėje dirbs tik kvalifikuoti darbuotojai. Darbo objektas – lengvųjų automobilių važiuoklės tp ir er baras. Darbo tikslas – suprojektuoti lengvųjų automobilių važiuoklės tp ir er barą. Uždaviniai. Apskaičiuoti metines darbo apimtis. Apskaičiuoti postų ir vietų automobiliams kiekį. Apskaičiuoti darbininkų poreikį. Apskaičiuoti gamybinių ir pagalbinių patalpų plotus. Parinkti įrenginius ir apskaičiuoti jų poreikį. Pateikti darbo saugos reikalavimus. Nubraižyti įmonės patalpų išplanavimą ir generalinį planą.

Šilalėje yra kelios važiuoklės remonto įmonės, kurios yra labai užsiemusios ir nespėjančios aptarnauti visų lengvųjų automobilių, susidaro eilės, norint susiremontuoti automobilį, reikia sulaukti savo eilės.. Todėl pasirinkta Šilalėje įkurti naują įmonę, kuri atliks važiuoklės patikros ir remonto darbus vienoje vietoje, nereikės automobilio varinėti mieste, kad atlikti patikrą, o po to kitoje vietoje, kur remontuos jį. Tokia įmonė Šilalėje bus pirmoji, atliekanti visus darbus vietoje.

Įmonės įsikurs 500m. nuo miesto centro.

Projektuojamas servizas bus aprupintas nauja ir kokybiska įranga.

Darbo objektas – Lengvųjų automobilių važiuoklės TP ir ER baras

Darbo tikslas – Suprojektuoti lengvųjų automobilių važiuoklės TP ir ER barą

Uždaviniai :

1.Apskaičiuoti metines darbo apimtis;

2.Apskaičiuoti postų ir vietų automobiliams kiekį;

3.Apskaičiuoti darbininkų poreikį;

4.Apskaičiuoti gamybinių ir pagalbinių patalpų plotus;

5.Parinkti įrenginius ir apskaičiuoti jų poreikį;

6.Pateikti darbo saugos reikalavimus;

7.

  • Microsoft Word 344 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (3162 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaclovas
  • Serviso įmonės projektavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Serviso įmonės projektavimas. (2013 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/serviso-imones-projektavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 02:07
×