Serviso praktikos darbas


Serviso praktikos darbas.

Gamybine praktika atlikau Šiaulių UAB ‚DAITRA‘ įmonėje. Praktika atlikinėjau nuo spalio 19 dienos iki lapkričio 13 dienos.

Dirbti su švariais ir tvarkingais darbo drabužiais.

Plaunant detales naftos produktais, būtina laikytis priešgaisrinės apsaugos reikalavimų.

Draudžiama pirštu tikrinti lingės skylės atitikimą kėbulo skylei. Tai daryti tik smeigės pagalba.

Draudžiama, sukant veržlę, rakto jėgą padidinti pailginus kotą vamzdžiu.

Pjaustant, kalant, kretant ar atliekant panašius darbus užsidėti akinius.

Dulkes ir drožles nuo darbo vietos valyti šepečiu. Nupūsti jas ar valyti rankomis draudžiama.

Automobilių su katalizatoriais CO kiekis tikrinamas laisvoje eigoje (maks. 0,5) ir esant padidintam sūkių dažniui (maks. 0,3 proc. tūrio esant 2500 -2800 min-1). Įjungus trikdantį dydį pvz.: riebesnį mišinį, tikrinamas lambda zondo veikimas.

Esant laisvumui ištraukiame vielokaištį, ir nuėmę dantyta dangteli paveržėme veržlę, kad tarpelio nebeliktų. Verždami pasukame ratą, kad guoliukai atsistatytų į savo vietas. Uždedame apsaugini dangteli ir vėl perkišame vielokaištį. Dar kartą patikriname ar gerai sukasi ratas jai ne, reguliuojame pakartotinai. Sureguliavę iš dekoratyvinio dangtelio išvalome senąjį tepalą ir užpildę nauju uždengiame guolį.

Tankių matuokliu galima nustatyti išmatuoti elektrolitų tankį. Tankio matuoklį sudaro stiklinis vamzdelis su įsiurbimo balionu. Stikliniame vamzdelyje yra plūdė (areometras ) su atitinkama skale. Plūdės nugrumzdimo į įsiurbtą rūgštį dydis yra jos tankio matas. Iš tankio galima spręsti apie akumuliatorių baterijos krovimo lygį. 1.28 kg/l. tankis-atitinka visiškai įkrautą, 1.20 kg/l – pusiau įkrauto akumuliatoriaus bateriją. Jei tankis lygus 1.12 kg/l akumuliatorių baterija yra iškrauta.

  • Mechanika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 123 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (3869 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mantas
  • Serviso praktikos darbas
    10 - 6 balsai (-ų)
Serviso praktikos darbas. (2016 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/serviso-praktikos-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 20:21
×