SERVo variklis


Įvadas. Tikslas ir uždaviniai. Teorinė dalis. Servo variklio mechanizmas. Servo variklio valdymas. Diferencialinė lygtis. Dinamikos lygtys. Perdavimo funkcija. Parametrų skaičiuotė. modelis. Charakteristikos. Skaičiavimo formulės. Išvados. Literatūra.

Mes gyvename informacinių technologijų amžiuje kai prieš mus atsiveria dideles galimybės. Kiekvienas iš mūsų turi praeiga prie kompiuterių, interneto ir programinių aplinkų. Net jau telefonai mums atveria dideles galimybės patikrinti ir sumoduliuoti tam tikrus procesus bet kur .Jau nereikia valandas sėdėti skaičiuoti sudėtingus dalykus už mus tai padaro mašinos.

Mano darbas bus su servo variklių, išanalizuosiu visas jo pagrindinės charakteristikos. Visą tai darysiu su programinė įrangą ,,Matlab“, modeliuosiu tam tikros schemos kad gauti visą reikalinga informacija.

Servo variklis  yra rotacinė pavara arba linijinė pavara, kuri leidžia tiksliai kontroliuoti kampinius arba linijinio padėties, greičio ir pagreičio. Jis susideda iš sukabinta už grįžtamojo padėties jutiklio tinkamu variklio. Taip pat reikia gana sudėtingą valdiklis, dažnai specialų modulį, skirtą specialiai naudoti su servo varikliams. Servo variklius nėra specifinis klasė variklio nors terminas servo yra dažnai naudojami kaip nuoroda į variklio, kurie tinka naudoti uždarojo ciklo valdymo sistemą.

Dauguma šiuolaikinių servo varikliai yra suprojektuoti ir tiekia maždaug specialų valdiklio modulio iš to paties gamintojo. Valdikliai, taip pat gali būti sukurta aplink mikrokontrolerio, siekiant sumažinti išlaidas didelės apimties programas.

5.Beinortienės D., Grašienės J., Buivydienės R., Šustickienės B., Rašto Darbų bendruosius Reikalavimus , Vilnius, 2015 m.

  • Elektronika Namų darbas
  • Microsoft Word 228 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (1509 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dmitrijus
  • SERVo variklis
    10 - 2 balsai (-ų)
SERVo variklis. (2016 m. Sausio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/servo-variklis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:46
×