Sfinkso analize


Įvadas. Kambariai. Restoranas. Konferencijų salės. Sauna/spa. Autorių nuomonė apie viešbučio „Sfinksas“ paslaugų teikimą. Interjeras. Kambariai. Pramogos. Viešbučio personalas. Atliktos apklausos analizė. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra. Priedai Priedas. Paveikslėliai. Priedas. Anketa.

Šiuolaikinis turizmas yra neįsivaizduojamas be apgyvendinimo įstaigų. Kiekvienas žmogus neįsivaizduoja kelionės, be nakvynės, kuria nors viešbutyje. Dabar žmonės daugiau gali keliauti, nors kiekvienoje šalyje yra ne vienas ir ne du viešbučiai, kurie priima turistus. Tai svarbiausias dalykas. Todėl šiame darbe atliekama Kauno viešbučio „Sfinksas“ analizė. Pasirinkome šį viešbutį, nes esame susipažinusios ir naudojusios teikiamomis paslaugomis. Todėl norime padaryti išsamią analizę, kad susipažintumėte su viešbučio „Sfinksas“ veikla ir teikiamomis paslaugomis. Išsamią analizę padės atlikti anketa, kuri parodys žmonių nuomonę apie šį viešbutį.

Darbo tikslas:

Darbo uždaviniai:

Išmokti rasti ir surinkti medžiagą iš įvairių informacijos šaltinių.

Įgyti gebėjimą atlikti anketinę apklausą ir išanalizuoti jos rezultatus.

Lietuvos higienos norma HN 118:2011 „Apgyvendinimo paslaugų sveikatos saugos reikalavimai“ (Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2011 m. sausio 27 d. įstatymas Nr. V-82). Ši higienos norma nustato pagrindinius apgyvendinimo paslaugų sveikatos saugos reikalavimus. Kiekvienas viešbutis turi teisės akto nustatytą tvarką gauti leidimą higienos pasą ir turėti pirmosios pagalbos rinkinį. Pagal šį įstatymą viešbutis privalo:

Tvarkyti kambarius norint tinkamai apgyvendinti turistą;

Patalpas ir įrangą valyti naudojant tik tam tikras priemones;

Kambariams, dušams, tualetams naudoti atskirą valdymo inventorių;

Kiekvienais metais atlikti geriamojo vandens tyrimą ir kt.;

Lankėmės viešbutyje „Sfinksas“. Šis viešbutis mums paliko gerą įspūdį. Tai viešbutis – restoranas. Viešbutis „Sfinksas“ teikia daugybę paslaugų, kurios domina kiekvieną iš mūsų. Tai ne tik itin unikalus viešbutis savo vidumi ir išore, bet ir pastatytas labai palankioje vietoje. Nėra pačiame Kauno centre, tačiau labai netoli centro. Šis viešbutis labai tinka žmonėms, kurie nori pailsėti nuo miesto triukšmo ir pasimėgauti gražia aplinka ir aplankyti nemažai lankytinų vietų. Ši vieta mūsų manymu yra patogi ir palanki, nes yra netoli centro. O centre yra daugybė kavinių, meno galerijų ir parduotuvių bei lankytinų vietų. Pastebėjome, kad yra tikrai geras susisiekimas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Viešbučiui priklauso nemažai aplinkos. Todėl kiekvienas žmogus gali pabūti vienas ar tiesiog susitikti su draugais. Negalėjome nepastebėti, kad viešbutis siūlo net gido paslaugas, kurios šiais laikais yra labai populiarios. Galima gyventi šiame viešbutyje ir papildomai nemokėti už salių nuomą. Tai tikrai labai gera susitikimų vieta.

Nuvykusios į viešbutį „Sfinksas“ didelį dėmesį skyrėme apgyvendinimo paslaugos kokybei. Norėjome pagal iš anksto nustatytą planą apžvelgti ir kitas teikiamas paslaugas.

Apsilankius „Sfinksas“ viešbutyje iš karto atkreipėme dėmesį į interjerą. Tik įėjus į vestibiulį, galime pamatyti didelę erdvę, suktus laiptus į viršų (raudonas kilimas), stiklinės durys. Kambariuose ir vestibiulyje vyrauja šviesios spalvos. Tai padeda žmogui atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius. Labiausiai vyrauja ruda spalva, kuri labai gražiai atrodo šviesiame fone, kurį sudaro baltos sienos, lubos ir grindys. Kambariuose vyrauja taip pat šviesios spalvos su nemažai kitokių spalvų. Kiekvienas kambarys skirtingomis spalvomis ir interjeru, todėl net išrankiausi žmonės gali rasti sau tinkamą kambarį. Spalvų ir šviestuvų gausa ramina žmogų.

  • Microsoft Word 949 KB
  • 2015 m.
  • 21 puslapis (2522 žodžiai)
  • Kolegija
  • Martynas
  • Sfinkso analize
    10 - 9 balsai (-ų)
Sfinkso analize. (2015 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/sfinkso-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 30 d. 00:01
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo