Šiauliai referatas


Šiauliai – mano gimtasis miestas. Įvadas. Miesto žemėlapis. Miesto herbas. Miesto tarmė. Miesto „mitologija“. Gyventojai. Miesto teritorija. Miesto istorija. Lankytinos vietos. Reikšmingiausios datos. Reikšmingiausios šventės. Šiaulių miestą garsina. Miesto architektūra. Miesto valdžia. Miesto teisinė, socialinė, dvasinė, kultūrinė, sveikatos, švietimo, politikos sritys. Miesto populiacija. Išvados. Šaltiniai.

Ne kiekvienas žmogus jaučia meilę savo gimtąjam miestui, ne visi turi galimybę gimti ir gyventi tame pačiame mieste, tuo labiau, kad šalį užpuolusi krizė daugumą priverčia išvykti į užsienį. Labai maža dalis gyventojų lieka būtent tame mieste, kuriame gimė. Dar mažiau yra žmonių, kurie didžiuojasi savo gimtine. O aš džiaugiuosi, kad esu šiaulietė.

Mano miestas nėra didelis, tačiau ir ne mažas. Kasdien gali atrasti vis kažką naujo, ko dar nepastebėjai. Atvykusiems draugams iš kito miesto ar net šalies, turėčiau ką parodyti ir vienos dienos tikrai nepakaktų. Ne kiekvienas miestas gali pasigirti turįs labiausiai lankytiną vietą žmonių iš viso pasaulio, ne kiekvienas miestas gali didžiuotis išsaugotais senais gyvenamaisiais namais, iš visų pusių įvažiuojant į Šiaulius matoma didinga bažnyčia. Apsilankę saulės mieste, tikrai nenusivilsite, tradicinės šventės ar naujovės, praskaidrins dieną.

Mano darbe rasite visą informaciją apie Šiaulius, tikiu, kad suprasite, jog pas mus visada šviečia saulė.

Darbo tikslas: pristatyti savo gimtąjį miestą Šiaulius.

Darbo uždaviniai:

1.Pateikti visą reikiamą informaciją apie Šiaulius

2.Peržvelgti naujausius duomenis apie miesto populiaciją.

  • Microsoft Word 157 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (1415 žodžiai)
  • Deimantineee
  • Šiauliai referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Šiauliai referatas. (2013 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/siauliai-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 27 d. 16:58
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo