Šiaulių ekonominė raida


Bendra šiaulių miesto ekonominė situacija. Pramonė. Investicijų apimtys, bendrasis vidaus produktas. Vykdomi investicijų projektai. Miesto verslumo rodikliai ir ypatybės. Šiaulių miesto įmonių veikla. Mokesčių surinkimas iš miesto įmonių. Nekilnojamojo turto rinka. Nuoma. Komercinių patalpų rinka. Biurų patalpos. Prekybinės patalpos. Gamybinės ir sandėliavimo patalpos. Žemės sklypai. Sąlygos verslui. Šiaulių miesto ekonominės aplinkos SWOT analizė. Gyventojų užimtumas ir situacija darbo rinkoje. Gyventojų užimtumo ir darbo rinkos analizė. Gyventojų užimtumo ir darbo rinkos SWOT analizė. Fizinė verslo infrastruktūra. Transportas. Inžinerinis aprūpinimas. Šiaulių miesto verslo infrastruktūros SWOT analizė. Išvados. Naudota literatūra.

Šiauliai pagal savo ypatumus ir geografinę padėtį yra tinkamas miestas ūkio plėtrai bei verslo vystymui ir greitam bei patogiam gamybos produktų transportavimui, tačiau situacija atskirose ekonominės veiklos srityse mieste nėra vienoda.

Mieste nuo seno išplėtotos tokios pramonės šakos, kaip dviračių ir televizorių gamybos, maisto produktų ir gėrimų, trikotažo. Tačiau vis dėlto pramonės srityje mieste jaučiamas sąstingis.

  • Ekonomika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 438 KB
  • 2013 m.
  • 30 puslapių (6059 žodžiai)
  • Edita
  • Šiaulių ekonominė raida
    10 - 2 balsai (-ų)
Šiaulių ekonominė raida. (2013 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/siauliu-ekonomine-raida.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 20:00
×