Šiaurės Atlanto sutartis


Is siaures atlanto sutarties. Šiaurės atlanto sutarties pasirašymas. Siaures atlanto chartija. Istorijos saltiniai is siaures atlanto sutarties. Nato istorijos testai. Siaures atlanto chartijos. Siaures atlanto sutarties. 6iaur4s atlanto sutartis. Istorija iš šiaurės atlanto sutarties. Patvirtina savo istikimybe jt istatu tikslams.

Šiaurės Atlanto sutartis. Šios sutarties šalys dar kartą patvirtina savo ištikimybę jungtinių tautų įstatų tikslams bei principams ir troškimą gyventi taikoje su visomis tautomis ir visomis vyriausybėmis. Jos yra pasiryžusios saugoti savo žmonių laisvę, bendrą paveldą ir civilizaciją, grindžiamus demokratijos, asmens laisvės ir įstatymo viršenybės principais.

Šios sutarties šalys dar kartą patvirtina savo ištikimybę jungtinių tautų įstatų tikslams bei principams ir troškimą gyventi taikoje su visomis tautomis ir visomis vyriausybėmis.

Jos yra pasiryžusios saugoti savo žmonių laisvę, bendrą paveldą ir civilizaci­ją, grindžiamus demokratijos, asmens laisvėšalys įsipareigoja, kaip tai nustatyta jungtinių tautų įstatuose, spręsti bet kokį tarptautinį ginčą, į kurį jos gali būti įtrauktos, taikiomis priemonėmis taip, kad nekiltų pavojus tarptautinei taikai ir saugumui, ir susilaikyti tarptautiniuose santykiuose nuo grasinimo ar jėgos naudšalys įneša savo indėlį į tolesnę taikių ir draugiškų tarptautinių santykių plėtotę, stiprindamos savo laisvas institucijas, skatindamos geresnį principų, kuriais remiasi šios institucijos, supratimą, bei gerindamos stabilumo ir žmonių gerovės sąlygas. Jos siekia šalinti konfliktus savo tarptautinėje ekonominėjefektyvesniam šios sutarties tikslų siekimui, šalys, atskirai ir kartu, nuola­tinių ir efektyvių individualių pastangų ir abipusės paramos pagalba užtikrina ir st

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2010 m.
  • 2 puslapiai (864 žodžiai)
  • Mėta
  • Šiaurės Atlanto sutartis
    10 - 1 balsai (-ų)
Šiaurės Atlanto sutartis. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/siaures-atlanto-sutartis.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 28 d. 20:11
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo