Sieros ir jos junginių panaudojimas


Sieros panaudojimas. Siera panaudojimas. H2s panaudojimas. Sieros rugsties panaudojimas. Sieros rugstis naudojama. Sieros naudojimas. Metalu funkcija su sieros rugstimi. Sieros panaudojimas junginiuose. Sieros rugstis stiklas. Sieros dioksido panaudojimas.

Sieros ir jos junginių panaudojimas. Įeina į naftos sudėtį.  Įeina į uolienų,akmens anglies sudėtį. Įeina į mineralų sudėtį. Įeina į rūdų sudėtį. Sudėtinė daugelio baltymų dalis, kaupiasi plaukuose. E220 Sieros dioksidas naudojamos kaip konservantas. Sieros rūgštis-mineralinių trąšų gamybai. Dirbtinio pluošto gamybai.  Sprogstamųjų medžiagų gamyboje. Metalurgijos, metalo apdirbimo,pramonės šakose. Tekstilės ir odos pramonės šakose. Gamtinėse dujose yra H2S(d) priemaišų. Sieros rūgšties gamyboje. Kaučiuko vulkanizacijai  *Vulkanizacija-kaučiuko perdirbimo į gumą technologinis procesas. Sieros tepalai-odos ligoms gydyti. Akumuliatoriaus  elektrolitas yra skiesta sieros rūgštis. Sieros rūgštis naudojama muilo virimui. Sieros rūgštis-stiklo pramonei. So2 Medžiagai,popieriui balinti. Prieš freonų naudojimą, sieros dioksidas buvo naudojamas šaldymui namų šaldytuvuose. Natrio sulfitas (E221), labai dažnai naudojamas vyno ir balzaminio acto gamyboje. Siera-kovai su žemės ūkio kenkėjais. Sieros rūgštis-vaistų gamyboje. Iš ebonito gaminamos policininkų lazdos. Patalpų dezinfekcijai. Siera ausyse atlieka apsauginę funkciją. P. Sieros rūgštis naudojama juodųjų metalų ėsdinimui. Sieros rūgštis-dažų pramonėje.
  • MS PowerPoint 8572 KB
  • 2013 m.
  • 32 puslapiai
  • Raimonda
  • Sieros ir jos junginių panaudojimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Sieros ir jos junginių panaudojimas. (2013 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/sieros-ir-jos-junginiu-panaudojimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 04:15
×