Sigito Parulskio romano „Tamsa ir partneriai“ ir Biblijos veikėjų sąsajos


Sigito Parulskio romano Tamsa ir partneriai ir Biblijos veikėjų sąsajos. Juditos knyga kaip romano Tamsa ir partneriai “ ištraukos Salomėja “ intertekstas. Jonas Krikštytojas. Bilbijos veikėjų Juditos ir Salomėjos bei romano veikėjos Juditos palyginimas.

Šiame rašto darbe nagrinėsiu ištrauką iš Nacionalinės literatūros premijos laureato Sigito Parulskio romano „Tamsa ir partneriai“, už kurį rašytojas pripažintas metų tolerancijos žmogumi. Šis rašytojas savo kūryboje dažnai naudoja Bibliją kaip intertekstą, ne viename kūrinyje, taip pat ir neseniai paminėtame romane, atskleidžiamos glaudžios sąsajos su Šventąja knyga.

Romane veikia nemažai personažų, kurie atstovauja skirtingoms pasaulėžiūroms ir ideologijoms. Labai svarbu trumpai apžvelgti visą romano siužetą bei atskleisti kai kurių veikėjų tipažus dėl to, kad būtų galima suvokti šiame rašto darbe nagrinėjamą ištrauką. Taigi, „Tamsa ir partneriai“ – tai romanas, kuriame pasakojama apie pagrindinio romano veikiančiojo fotografo Vincento gyvenimą nuo Antrojo pasaulinio karo pradžios.

  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 24 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (2117 žodžiai)
  • Do.
  • Sigito Parulskio romano „Tamsa ir partneriai“ ir Biblijos veikėjų sąsajos
    10 - 3 balsai (-ų)
Sigito Parulskio romano „Tamsa ir partneriai“ ir Biblijos veikėjų sąsajos. (2015 m. Sausio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/sigito-parulskio-romano-tamsa-ir-partneriai-ir-biblijos-veikeju-sasajos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 15:52
×