Signalai ir grandinės namų darbas


Signalai ir grandines laboratoriniai darbai. Signalai ir grandines 2. Rc grandines dach. Ribinis daznis dach. Signalai ir grandines 1 laboratoriniai darbai. Signalai ir grandines 1 uzdaviniai. Namu signalo dažnis kuriuo perduodamas signalo kodas. Signalai ir grandines 2 speros. Grandines 2 namu darbas. Ribinis daznis.

Schemos aptarimas: schemą sudaro aktyvusis elementas r ir reaktyvieji elementai c. Ir c. Pagal sandarą, grandinė esti paprasčiausias cr-grupės filtras, t. Y aukštų dažnių filtras. Analitika: filtrai dažniausiai charakterizuojami dažninėmis amplitudės(dach) ir dažninėmis fazės(dfch) charakteristikomis. Įtampos perdavimo koeficientas apskaičiuojamas pagal formulę.

Schemą sudaro aktyvusis elementas r ir reaktyvieji elementai c1 ir c. Pagal s filtrai dažniausiai charakterizuojami dažninėmis amplitudės(dach) ir dažninėmis grandinė gerai praleidžia signalą, jei jo išėjime signalo galia sumažėja iki kartų, o tai atitinka -3 db taškui. Taigi žymeklį pastumiame į kairę pusę tiek kad ku gautume 3db mažesnį negu didžiausią (6 pav. ).

Kaip matome ribinis dažnis frib=157,802 khz, kai ku=-32,82db. Tuomet pagal formulę apskaičiuokime grandinės laiko konstantą. Kadangi duota grandinė esti aukšto dažnio filtras, tai jį grandinę siunčiame stačiakampio formos impulsą, kurio dažnis lygus ribiniam F=157802 h kur tr(impulse rising time) – signalo fronto pereinamosios charakteristikos trukmė, Laiko tarpas per kurį impulsas didėja nuo 1iš dach bei dfch grafikų matome kad grandinė praktiškai nepakeičia aukštų dažnių signalų, kurių dažnis yra didesnis negu frib=157802 hz.

Nustateme kad įėjime sudaryti stačiakampiniai impulsai praėję grandinę keičia savo forma. Tai įvyksta dėlto, kad aukštadažniams filtrams yraskirtingais būdais gautos charakteristikos artimos vieną kitai, o tai reiškia kad darbo metodika parenkta atitinkamai, bei skaičiavimai atlikti gana tikslai. Tačiau vistiek reiktų pažymėti, jog naudojantis grandinių simuliatoriais darbas vyksta sparčiau ir tiksliau.

  • Microsoft Word 390 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (398 žodžiai)
  • Universitetas
  • Signalai ir grandinės namų darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Signalai ir grandinės namų darbas. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/signalai-ir-grandines-namu-darbas.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 16 d. 07:34
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!