Signalo amplitudinė moduliacija ir detekcija


Detekcija fizika. Amplitudine moduliacija tai. Signalo detekcija. Virpesiu moduliacija. Amplitudine miduliacija. Amplitudinės moduliacijos signalas matlab. Analoginės amplitudinės moduliacijos signalas. Moduliacijos detekcija. Moduliuotos amplitudes detekcija. Nesantieji virpesiai.

Užduotis. Įvykdyti harmoninio signalo AM panaudojant klasikinę tranzistormę schemą ir atlikti šio signalo detekciją panaudojant klasikmę diodįnę detektorinę schemą. Palikrinti schemų veikimus esant dideliam ir mažam įėjimo signalui. Moduliuojantis dažnis 5 kHz. o nesantysis dažnis 100 kHz.

Užduotis. Moduliuojantis dažnis khz. O nesantysis dažnis 100is paveikslo matome, kad 100 khz aukšto dažnio virpesiai yra moduliuojami khz ženio dažnio virpesiais. paveiksle pavaizduoti susumuoti virpesiai. Iš šio paveikslo matome, kad žemo dažnio virpesys keičia darbo taško padėtį, ko pasekoje keiciasi ir atkirtos kampas.

3 ir paveiksluose pavaizduoti moduliatoriaus išėjimo signalai prie skirtinkaip matome iš ir paveikslų, keičiantis žemo dažnio šaltinio amplitudei keičiasi am virpesįų moduliacįjos gylis. Nuo ežd ir ead amplitudžių labai stipriai priklauso tiek moduliacijos, tiek ir naudingumo koeficientai. Kaip matyti iš ir paveikslų paveiksle pavaizduota schema alieka arnplitudinę moduliaciją, tad dabar pereisiu prie amplitude moduliuotų virpesių detekcijos, Sumodeliuoju kalsikinę diodinę dišvados: amplitudinė moduliacija priklausomai nuo žemo dažnio amplitudžių skiriasi amplitudėmis, tai gerai matosi iš ir pav. Signalo detekcija nepavyko, detektorius atskirai nesujungus veikia o sujungus su moduliatoriumi neveikia tai matosi iš 6pav.

  • Microsoft Word 85 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (233 žodžiai)
  • Universitetas
  • Signalo amplitudinė moduliacija ir detekcija
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Signalo amplitudinė moduliacija ir detekcija. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/signalo-amplitudine-moduliacija-ir-detekcija.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 08:39
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo