Signalų ir grandinių kursinis projektas


Virpesio spektras. Grandinės dažninių savybių analizė. Periodiniu virpesiu spektras. Grandines ir signalai kursinis. Signalų ir grandinių analizė. Signalu teorija kursiniai. Skaitmeninis signalai "tiesine grandine". Signalai ir grandines. Signalų teorija.. Virpesio spektras tai.

Signalų ir grandinių kursinis projektas. Įvadas. Virpesio spektro analizė. Virpesio spektro nustatymas. Virpesio spektro pločio radimas pagal galios kriterijų. Grandinės dažninių savybių analizė. Grandinės elementų dydžių parinkimas. Grandinės elementų dydžių parinkimas. Išėjimo virpesio radimas. Išvados. Naudota literatūra. Grafinė dalis.

šio darbo grafikų braižymams ir skaičiavimams atlikti naudosime knagrinėjame tiesinę grandinę. Tiesinėms grandinėms galioja superpozicijos principas, taigi kiekvieną sudėtingą virpesį galima išskaidyti į elementarius virpesius. Grandinės reakcija į sudėtingą virpesį bus lygi reakcijų į kiekvieną virpesio dedamąją sumai. Patogiausia sudėtingus virpesius skaidyti į harmoninius virpesius, nes šie virpesiai tiesinėje grandineje nekeičia savo formos, pakinta tik amplitudė ir pradinė fazė. Virpesį skaidant į harmoninius virpesius galime jį tuo atveju t2-t1=t , w=(2p/t)=2pf - periodinio virpesio s(t) kampinis dažnis, o t - periodas. Pastaroji išraiška vadinama furjkoeficientas a0 lygus virpesio nuolatinei dedamajai, padauginti iš. Jis randamas ikiekviena harmonika - tai harmoninis virpesys, kurio kosinusinės ir sinusinės devirpesio spektro plotį galima nustatyti pagal įvairius kriterijus. Vienas iš tokių kriterijų yra energetinis. Bendrai paėmus virpesio spektras yra begalinis, tačiau grandinių su begaline pralaidumo juosta nėra, todėl skaičiuojant virpesio užimamą spektro plotį laikoma, kad grandinė turi praleisti tam tikrą virpesio energijos kiekį ir kadangi aukštesnių harmonikų amplitudės labai mažos gauname, kad nustatytam energijos kiekiui pernešti pakanka baigtinio harmonikų skaičiaus ir baigtinio pločio pralaidumo juostos.

Kad būtų perneštas nustatytas energijosp – tai pilnutinė virpesio galia, kurią perneša visos virpesio harmonikos, ir kuriai pernešti reikia begaligrandinės principinė schema yra sudaryta iš dviejų m filtro t pavidalo grandžių, apkrautų apkrovos varža – ra = 50w (. pav. ).

  • Microsoft Word 38 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (1128 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kamilė
  • Signalų ir grandinių kursinis projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Signalų ir grandinių kursinis projektas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/signalu-ir-grandiniu-kursinis-projektas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 12:14
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo