Šildančios striukės


Įvadas. Naujo produkto aprašymas. Rinka ir konkurentai. Esama rinka. Konkurentai. Produkto gamybos sistema. Pagrindinio turto ir išteklių aprašymas. Reikalingos įrangos, įdiegiamų technologijų aprašymas. Gaminio gamybos veiklos aprašymas. Aplinkosauga. Išvados. Šaltiniai.


Aktyvūs žmonės dažnai mėgsta leisti laiką gamtoje, tačiau vėstant orams dažnai susiduria su šalčio keliamomis problemomis. Norėdami apsaugoti žmones nuo peršalimo ligų ir padėti nesušalti, nusprendėme sukurti įvairių modelių ir išskirtinio dizaino šildančias termoizoliacines striukes, kurios veiktų infraraudonųjų spindulių elementų ir ličio baterijos pagalba.

Šiuo metu yra nemažai gamintojų, kurie stengiasi gaminti striukes iš kuo natūralesnių medžiagų, kurios turėtų išlaikyti šilumą. Tačiau šaltuoju metų laiku kai kurie iš mūsų vis tiek turi kentėti stingdantį šaltį, kurio, deja, nepavyksta išvengti net ir geriausios kokybės striukių savininkams. Kaip žinome, visos pačios sveikatai kenksmingiausios ligos ir prasideda peršalus, todėl mes nusprendėme sukurti striukes su specialiaisiais elementais bei ypatingu termoizoliaciniu sluoksniu, kurie šildytų žmogų, dėvintį šią striukę, ir taip kuo ilgiau išsaugotų šilumą, kai baterijos jau bus išsikrovusios. Žinoma, rinkoje jau yra gaminių panašių į mūsų kuriamą, t.y. šildomos liemenės, šildomos pirštinės bei šildoma avalynė. Tačiau tokie produktai dažniausiai nebūna labai gražaus ar išskirtinio dizaino, o kartais jie būna tiesiog universalūs – tinka abiejų lyčių atstovams. Todėl mes stengsimės ištaisyti šią klaidą ir kursime tiek moteriškas, tiek vyriškas striukes, įvairių spalvų bei dizainų, tinkančių įvairiaus amžiaus žmonėms ir stengsimės, kad visų mūsų klientų poreikiai būtų vienodai patenkinti.

  • Inžinerija Projektas
  • Microsoft Word 37 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1284 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • Šildančios striukės
    10 - 6 balsai (-ų)
Šildančios striukės. (2016 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/sildancios-striukes.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 21:54
×