Šildymo ir vėdinimo kursinis projektas


Vedinimo kursinis vgtu. Hidraulinio surišimo ventilis. Sildymo kursinis. Sildymo sistemos hidraulinis skaiciavimas. Grindų šilumos perdavimo koeficiento skaičiavimas. Perdangos plokstes šilumos laidumo koeficientas. Perdangos plokstes silumos. Šildymo sistemos projektas. Vedinimas sildymas projektas. Nuostoliu koeficientu vertės jungtys ir ventiliu.

Kursinio projekto užduotis. Turinys. Aiškinamasis raštas. Pastato atitvarų šilumos perdavimo koeficientų skaičiavimas. Išorės siena. Rūsio perdenginys. Pastogės. Stogas. Langai. Lauko durys. Pastato šilumos poreikių skaičiuotė. Pastatui šildyti reikalingas šilumos kiekis. Metinių šilumos kiekių sąnaudų skaičiavimas. Šildymo prietaisų parinkimas. Šildymo sistemos hidraulinis skaičiavimas. Pagrindinių įrenginių parinkimas. Katilas. Cirkuliacinis siurblys. Išplėtimo indas. Medžiagų žiniaraštis. Literatūra.

Pastato šilumos nuostoliai yra 78,99 [kw]. Katilas yra statomas rūsyje esančioje katilinėje. Cirkuliaciją sistemoje palaikys cirkuliacinis siurblys. Degimo produktai iš katilo yra nuvedami į šachtą 270x140 [mm], į kurią yra įleista nerūdijančio plieno gilzė. Katilinės darbas yra automatizuotas.

šildymo sistema yra apatinio paskirstymo, dvivamzdė. Sistemos vamzdynas yra metalinis, rūsyje montuojamas atvirai, o kituose aukštuose paslėptai. Rūsyje vamzdynai izoliuojami akmens vatos su aliuminio folija kevalais, o kituose aukštuose tubex šilumos izoliacija. Magistraliniai vamzdynai montuojami su nuolydžiu į katilinės pusę.

šiluma patalpoms atiduodama per viadrus šoninio pajungimo radiatorius. Radiatoriai yra komplektuojami su termostatiniais ventiliais, hidraulinio surišimo kai šiltinantįjį sluoksnį kerta metalinės jungtys, jungiančios lfn – jungties šilumos laidumo koeficientas, jungtys yra metaliniai [mm] storio strypeliai, lčia uf – pirmo aukšto grindų perdangos šilumos perdavimo koeficientas (tarp šildomo vidaus aplinkos irdufn – šilumos perdavimo koeficiento pataisa dšioje atitvaroje yra vienas termiškai nevienalytis sluoksnis, tai gelžbetoninė perdangos plokštė. Siekiant supaprastinti skaičiavimus standartinė perdangos plokštė su cilindrinėmis plokštumomis (ę 160 [mm]) pakeičiama į tokio pat tuštumingumo kvadratinio skerspjūvio tuštumų plotą. Cilindrinės 160 [mm] skersmens tuštumos skerspjūnagrinėdami plokštės vienos sekcijos skerspjūvį, jį daliname į dvi lygiagrečias šilumos srautui dalis ir apskaičiuojame jų plotus vienam ilginiam kgelžbetonio šilumos laidumo koeficiento reikšmė lds=2,0 [w/m×k]. Oro sluoksnio šiluminė varža srauto kryptimi rg=0,17 [m2×k/w]. Skaičiuojammažiausia šiluminės varžos vertė randama padalijus schemoje pavaizduotą pjūvį į sluoksnius, statmenus šilumos srdufn – šilumos perdavimo koeficiento pataisa dpastaba: šioje atitvarojemažiausia šiluminės varžos vertė randama padalijus schemoje pavaizduotą pjūvį į yra trys termiškai nevienalyčiai sluoksniai: akmens vatos sankirta su gegne. Pastarojo šiluminė varža yrišvada: kadangi stogo norminis šilumos perdavimo koeficientas un yra mažesnis už stogo šilumos perdavimo koeficientlangai yra metaliniai su šiltinančiais tarpikliais, dviejų stiklų, stiklai – selektyvūs en?0. Stiklų ir tarpų tarp jų storis 4-9-. Dujos tarpuose – kriptonas. Įstiklintos dalies šilumos perdavimo koeficientas ug=1,3 [w/m2×k]. Rėmo šilumos perdavimo koeficientas uf=2,6 [w/m2×k], rėmas užima 20% lango ploto.

  • Microsoft Word 235 KB
  • 2010 m.
  • 31 puslapis (6064 žodžiai)
  • Universitetas
  • Šildymo ir vėdinimo kursinis projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Šildymo ir vėdinimo kursinis projektas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/sildymo-ir-vedinimo-kursinis-projektas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 17:48
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo