Šildymo sistemos atnaujinimas


Šildymo sistemos atnaujinimas. Informacija apie projektą. Problema/situacijos analizė. Projekto pristatymas. Projekto tikslas. Projekto uždaviniai. Projekto veiklos. Projekto rezultatai. Projekto laikotarpis. Finansinė nauda. Parama. Suinteresuotos šalys. Projekto privalumas. Projekto viešinimo planas.


Orų prognozė anais laikais būdavo ganėtinai tiksli, ko pasekmė žmonės galėdavo planuoti išvykas, darbus, atostogas. Tačiau šylanti gamta, tarsi taisyklė keičiasi ir įneša sumaišties žmonių gyvenimo procese.

Tačiau ar dažnai susimąstoma, kas lemia orų kaitą, nebenuprognozuojamas prognozes ir šylantį klimatą? Jau keletą dešimtmečių atmosferos užterštumo klausimas yra vienas iš didžiausią susirūpinimą keliančių dėl mūsų planetos ateities. Pastebimas stiprus proveržis ekologiškesnių priemonių skatinimo naudoti ir vartoti programa. Viena iš jų: šildymo sistemų atnaujinimas į ekologiškesnes, kurios iš dalies yra finansuojamos valstybės.

Vis dažniau įprastą šildymo sistemą pakeičia ekologiška energija: saulės, vėjo, vandens. Šis projektas yra skirtas populiarinti ir skatinti ir informuoti žmones dar aktyviau naudoti ekologiškas šildymo sistemas, taip siekiant apsaugoti aplinką.

Šiltnamio efektas – procesas, dėl kurio atmosferos sugeriamas infraraudonasis spinduliavimas šildo planetą. Saulės energija įtakoja orus ir klimatą žemėje, ji šildo žemės paviršių, o žemė išspinduliuoja energiją atgal į kosmosą.

Atmosferoje esančių dujų (vandens garų anglies dioksido ir kt.) dalelės absorbuoja dalį žemės išspinduliuojamos energijos ir taip palaiko šilumą aplink žemę. Jeigu to nebūtų žemėje būtų kur kas šalčiau ir negalėtų egzistuoti dabartinė gyvybė. Tačiau problema iškyla tada tuomet, kai tokių dujų kiekis atmosferoje ženkliai padidėja.

  • MS PowerPoint 500 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (929 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laima
  • Šildymo sistemos atnaujinimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Šildymo sistemos atnaujinimas. (2020 m. Kovo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/sildymo-sistemos-atnaujinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 11 d. 14:28
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo