Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos verslo planas


Įmonės ir jos veiklos apašymas. Įmonės finansinės būklės analizė. Pagrindiniai finansiniai rodikliai. Uab ,,Eidvaras“ dabartinės situacijos analizė. Ssgg analizė. Pest analizė. Idėjos aprašymas. Šildymo ir oro kondicionavimo inžinerinių sistemų diegimas. Rinkos įvertinimas. Rinkos tyrimas. Konkurencinė aplinka. Rinkodaros (marketingo analizė). Kainodara. Reklama.

Įdiegus šildymo ir kondicionavimo sistemą, visos inžinerinės sistemos pastate veiks integruotai ir efektyviai. Be to, šildymo vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos tiksliai palaiko nustatytus oro parametrus, sumažina energijos sąnaudas ir apsaugo nuo kritinių klaidų, informuodamos savininkus. Visa tai padeda gerokai efektyviau valdyti energetiką, kuri koordinuoja taip, kad nei viena energijos kilovatvalandė nėra prarandama veltui.

Įgyvendinat šį projektą, planuojama, kad pradinei veiklai reikės 37098,28 eurų. Projektų sudarymas bus 6vnt (737,88 * 2,7 = 1992, 28 eurų), Sistemų projektavimas 6vnt: radiatoriai, grindinis šildymas (700 eur (radiatoriai 1 name) + 672 eur (grindinis šildymas 1 name)*6 = 8232 eurų), kondicionavimo sistemos diegimas (3700 * 6 = 22200 eurų) , 6 darbuotojai (3960 eurų), vienas projektuotojas (714 eurų).

UAB „Eidvaras“ ypatingą dėmesį skiria paslaugų kokybei, naujų technologijų diegimui. Per 17 metų šios pagrindinės veiklos kryptys padėjo įmonei pelnyti klientų pasitikėjimą, su kai kuriais bendradarbiaujama jau daugelį metų. Įmonės UAB „Eidvaras“ 100% akcijų priklauso įmonės steigėjui. Pagrindinės mūsų veiklos sritys: nuotekų šalinimo sistemų įrengimas, vandentiekio montavimas, automatizuotų šilumos mazgų montavimas, dujotekio montavimas, katilinių įrengimas, saulės kolektrių montavimas, energetikos įrengimų eksplotavimas. Paslaugų ikainiai yra labai lankstūs, priklausomai nuo darbų apimčių. Įmonė gerbia kiekvieną potencialų užsakovą ir tausoja jų laiką bei pinigus, siūlydami optimaliausius spendimus.

Ši įmonė ir jos diegiamos inžinerinės sistemos darbai turi atitikti daug įvairių reikalavimų bei standartų, taip pat įmonę slegia griežtos sutartys ir jų sąlygos. Neįvykdžius griežto kontrakto bendrovei gręsia didelės baudos, kurios gali sukelti didelių problemų. Dėl šios priežasties būtina pasirašant sutartį įvertinti bendrovės galimybes. Tam kad neiškiltų minėtos problemos, reikia iš anksto turėti atitinkamą rezervą, pakankamus darbo išteklius.

Įmonės UAB ,,Eidvaras“ finansinę būklę nuspręsti galima pagal finansinius rodiklius, kuriems apskaičiuoti yra naudojamos pagrindinės įmonės ataskaitos: balansas, pelno (nuostolių) ataskaita.

Įmonė nėra įsiskolinusi sodrai, nėra pasiemusi kreditų bei niekam nėra skolinga. Įmonės ekonominė būklė yra vertinama vidutiniškai.

Nuosavo kapitalo pelningumas – parodo, kiek litų grynojo pelno tenka vienam nuosavo kapitalo litui. Šis rodiklis svarbu akcininkams šiuo atveju benrovės vienam akcininkui, įvertinant praėjusio laikotarpio investicijų į įmonę grąžą. Kuo didesnės įmonės finansinės skolos, tuo mažesnis gali būti nuosavas kapitalas. Tokiu atveju nuosavo kapitalo grąža padidėja. Galime daryti prielaidą, kad UAB „Eidvaras“ 2013 metais turėjo dideles finansines skolas, nes nuosavas kapitalas nėra pakankamai didelis.

Tam, kad apžvelgtume strateginių planų vystymo kryptį ir suteiktume jiems pagrindą buvo atlikta SSGG analizė. SSGG analizė atspindi UAB ,,Eidvaras“ stipriąsias ir silpnąsias savybes bei išorinius veiksnius , kurie atskleidžia įmonės galimybes ir grėsmes.2

Pagrindiniai klausimai į kuriuos padėjo atsakyti SSGG analizė:

Silpnoji įmonės pusė, buvo atsakyta į klausimą: Ko organizacija negali atlikti? Įmonėje yra gan aukštas darbo jėgos kaitos lygis, Nėra nuolat investuojama į reklamą, nepakankamai išvystytas marketingas, kadangi norint turėti daugiau klietų reikia įmonę ir jos veiklą reguliariai reklamuoti, bendrovė turi sudaryti detalią einamųjų metų programą ir numatyti bent dviems metams į priekį strategiją.

Išoriniai veiksniai, kurie lėmia įmonės sėkmę tai galimybės ir grėsmės. Įvertinus įmonės galimybes buvo atsakyta į klausimą: Potencialiai naudingos sąlygos organizacijai? Nuolat atsirandančios naujos technologijos atveria naujas galimybes, galima vartotojui pasiūlyti geresnį variantą, naujų paslaugų pateikimo galimybės, taip pat galime suinterisuoti klientus pasiūlydami jiems mūsų naują paslaugą, geri santykiai su užsienio tiekėjais, suteikiant šians galimybes galime sulaukti ekonominio pakilimo. Taip pat veikiant išoriniams veiksniams įmonei kyla tokios grėsmės ir buvo atsakyta į klausimą: potencialiai nenaudingos sąlygos organizacijai? Kvalifikuotos darbo jėgos migracija, tam ,kad taip nenutiktu bus skatinami darbuotojai premijomis, nepalankūs demografiniai pokyčiai, naujo konkurento atsiradimas su žemomis paslaugų kainomis - klientų perėjimas pas konkurentus, kurie teikia panašias paslaugas už žemesnę kainą, kadangi įmonė dirba Klaipėdos regione. Klaipėdoje nėra daug įmonių, kurios diegtu tokias sistemas, yra tik vienas didelis konkurentas, tačiau jo paslaugos brangesnės, nes jis orientuojasi ne tik į Lietuvos rinką, bet ir į užsienį.

  • Vadyba Verslo planas
  • Microsoft Word 1142 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (3425 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos verslo planas
    10 - 8 balsai (-ų)
Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos verslo planas. (2015 m. Spalio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/sildymo-vedinimo-ir-oro-kondicionavimo-sistemos-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 06:45
×