Šildymo vėdinimo sistemų skaičiavimas pasirinktose patalpose


Ventiliacijos skaiciavimas. Vedinimo skaiciavimas. Ventiliacijos vamzdziu apskaiciavimas. Rekuperatoriaus skaičiavimas. Ortakiu skaiciavimas. Ortakiu parinkimo nomograma. Šildymo sistemos skaičiavimas. Ortakių nomograma. Vėsinimas per vėdinimą skaičiavimas. Staciakampiu ortakiu parinkimas.

Šildymo sistemos skaičiavimas. Kolektorius. Gyvatukas. Vėdinimas. Vandentiekis ir nuotekos. Literatūra. Radiatorinio šildymo kolektoriai su srieginiu prijungimu (stačiakampis profilis); Pagaminta iš profiliuoto žalvarinio vamzdžio su 1/2" ir 3/4" išvadais; Du laikikliai su guminėmis tarpinėmis; Komplekte dvi aklės. Esamam patalpų planui pagal STR 2.09.02:2005 Vėdinimas ir oro kondicionavimas priedą Nr.1 parenkami reikalingi tiekiamo ir ištraukiamo oro kiekiai. Sudaroma pritekančio ir ištraukiamo oro balansas. Lprit.=Lištr. Nesant balanso, didinamas arba tiekiamo ,arba ištraukiamo oro kiekis. Surašomi į lentelę pritekančio ir ištraukiamo iš kiekvienos patalpos oro kiekiai. Daugelį namuose ar darbe iškylančių problemų galima sieti su bloga oro kokybe patalpose. Manoma, kad prasto oro kokybė yra viena iš darbo našumo, nerimo ar susirgimų priežaščių. Geras vėdinimas ir oro kondicionavimas namuose ar darbovietėje pagerina ir sukuria saugesnes sąlygas gyventi ir dirbti.

Radiatorinio šildymo kolektoriai su srieginiu prijungimu (stačiakampis profilis); pagaminta iš profiliuoto žalvarinio vamzdžio su 1/2 esamam patalpų planui pagal str. parenkami reikalingi tiekiamo ir ištraukiamo oro kiekiai. Lprit. =lištr.

Nesant balanso, didinamas arba tiekiamo ,arba ištraukiamo oro kiekskaičiuoti, kad oras tiekiamas į gyvenamąsias (administracines ) patalpas, o ištraukiamas virtuvėse ir sanitariniuose mazguose.

Pagal pasirinktą katalogą parinkti oro skirstymo įrenginius ( difuzorius, groteles. ) pridėti parinkimo lenteles. Oro greitis v<2 m/s.

Skaičiuojant, kad oro greitis v?3m/s , iš nomogramos parinkti ortakių skersmenis. Nubraižyti ortakius p lossnay lgh-rx5 - unikalus rekuperatorius, panaudojantis ne tik

Dėl lossnay sistemoje esančios technologijos, galima sutaupyti iki 30% statybos išlaidų, patiriamų įrengiant vėsinimo ir šildymo sis lossnay šilumokaičio ypatybė - specialus plyšys, kuriame kryžiuojami šilto ir šalto oro srautai. Iš specialaus popieriaus pagaminta membrana, esa parinkti nuotekų vamzdynus ir fasonines dalis. Įvertinti, kad unitazas jungiamas dn100 vamzdžiu, kiti prietaisai dn.

Suskaičiuoti nuotekų vamzdžio pakilimą nuo grindų galutiniame taške, įvertindušo kabina su slankiojančiomis durimis esen /. Blizgantis profilis, transparent skaidrus stiklas. mm saugaus stiklo. Hidrofobinė stiklo apsauga nanoglass . Aukštis - 2000 mm. Matmenys - 800x800 mm.

Termostatinis dušo maišytuvas nova 7460x: srovės stiprumas prie 300 kpa/. 28 l/s; vandens temperatūra max. 80 °c; darbinis spaudi. Šildymo įranga. [žiūrėta. 23]. Prieiga per internetą

  • Microsoft Word 665 KB
  • 2011 m.
  • 15 puslapių (1101 žodžiai)
  • Universitetas
  • Romuald
  • Šildymo vėdinimo sistemų skaičiavimas pasirinktose patalpose
    10 - 1 balsai (-ų)
Šildymo vėdinimo sistemų skaičiavimas pasirinktose patalpose. (2011 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/sildymo-vedinimo-sistemu-skaiciavimas-pasirinktose-patalpose.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 23:22
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo