Silicis ir jo junginiai špera


Silicio junginiai su vandeniliu. Silicio junginys su vandeniliu. Silicio junginiai. Kaip vadinami silicio junginiai. Silicis silicio junginiai. Silicio junginys. Silicio ir jo junginių naudojimas. Silicis ir jo panaudojimas. Silicio panaudojimas. Silicio organiniai junginiai.

Silicis ir jo junginiai. Silicis gamtoje. Silicio atomo sandara. Silicio gavimas. Cheminės silicio savybės. Panaudojimas. Silicio junginiai su vandeniliu. Silicio junginiai su metalais. Silicio junginiai su halogenais. Halogenų polisilanai. Silicio heksafluorido rūgštis (h2sif6) ir jos druskos. Silicio junginiai su anglimi. Silicio oksikarbidas. Silicio junginiai su boru. Silicio junginiai su azotu silicio nitridai. Aminosilanai. Silicio junginiai su deguonimi. Dispersinės būsenos silicio dioksido atmainos. Stikliškos būsenos silicio dioksidas. Silicio organiniai junginiai. Silicio organinių junginių nomenklatūra. Monosilano dariniai. Polialkoksisiloksanai.
  • Microsoft Word 464 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (13155 žodžiai)
  • Renatas
  • Silicis ir jo junginiai špera
    8 - 2 balsai (-ų)
Silicis ir jo junginiai špera. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/silicis-ir-jo-junginiai-spera.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 18:38
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo