Silkės KOKO produkto tyrimas


Koko silkes. Koko delikatesai. Koko silkė. Referatas apie norvelita. Silkės filė maistinė vertė. Koko silkes sudetis. Koko marinuota silkių filė su daržovių padažu.. „norvelita“ koko delikatesai. Silkes marinavimas su darzovemis. Darbo pasiulymas kokybes norvelita.

Įžanga. Prekybos vietos. Kainos. Kainos svyravimai. Vidutinė kaina. Išvados. Namų darbo užduotis – pasirinkti norimą prekę ir išanalizuoti jos kainas. Savaičių laikotarpyje keliose prekybos vietose. Aš pasirinkau silkę koko, kurią gamina uab norvelita, nes šį produktą perku dažnai ir esu patenkintas jo kokybe bei kaina.

Namų darbo užduotis – pasirinkti norimą prekę ir išanalizuoti jos kainas Išbandęs įvairius kitus šio tipo produktus, įsitikinau, kad ne tik pigesnių nėra, bet ir skanesnių (dėl skonio nesiginčijama). Šis delikatesas (taip nurodyta ant pakuotės) puikiai tinka užkandžiui, jos nėnors UAB norvelita gamina ir kitus panašius produktus, kurie skiriasi tik aromatu , aš mėgstu šį: koko marinuota silkių filė su daržovių padažu. (yra dar su ananasų ar pomidorų padažu). Produkto svoris neto 180g. 100g. Produkto maistinė vertė: riebalų – 8,2g. , angliavandenių – 5g. , baltymų – 12,4g. Energetinė vertė 184kcal. Sudėtis: silkių filė be odos, svogūnai ir morkos įvairiomis proporcijomis, kečupas, augalinis aliejus, druska, cukrus, prieskoniai, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga e260, tirštikliai: e415, e412, e1422; konservantai e211, e. Marinuota silkių filė – 40%, daržovių padažas – 60%. Tinka vartoti apie mėnesį. Laikymo sąlygos. +6 laipsniai c.

Gamintojas: Lietuvos ir norvegijos UAB norvelita, gabšių kaimas, raseinių rajonas, Lietuva. Tel. : +370 428.

Nors pačios silkių filė yra tik 40%, tačiau valgant to nesijaučia, manau tai puikiai suderintas produktas, kuriam nieko netrūksta. Negerai tik tai, jog yra du konservantai, kas nėra labai sveika.

Pakuotė yra pailga ir maloni akiai, spalvų. Atidaryti ją galima tik su peiliu, bet gan patogiai. Pakuotė patvari, nesuplyš sunkiausia buvo rasti produktą turgelyje, jis parduodamas tik viename turgelio kioskelyje ir pakankamai brangiai. Kaina buvo nusitrynus ir sena, matyt senai jau buvo nekeista. Dar vienas pastebėjimakaina pasikeitė tik vieną karta ir į gerąją pusę, Sumažėjo. Nors visą kainos stebėjimo laikotarpį augo degalų, paslaugų, prekių kaip matome, pirmą savaitę kainos buvo aukščiausios. Antrą savaitę kaina sumažėjo norfa parduotuvėje, o trečią, nors ir pavėluotai, maximoje. Anksčiausia kaina buvo pirmą ir antrą savaitėmis maxima parduotuvėje, net 2,19lt. Mažiausia kaina buvo 3-9 savaitėmis norfoje, tik 1,70lt (perkant su nuolaidų kortele dar pigiau). Pastovi ir nekintanti kaina liko iki parduotuvėje ir turgelyje. Matyt šias prekybos vietas mažiausiai veikia rinkos dėsniai ir didėjančios kuro bei paslaugų kvidutinė produkto kaina smarkiai sumažėjo, sumažinus kainą visuose prekybos centruose. Vidutinė kaina pirmą savaitę buvo 2,01lt, antrą savaitę 1,99lt, kitas 1,94lt. Net toks kainos sumažėjimas daugeliišanalizavus kainas galima pasakyti, kad pigiausias prekybos tinklas, bent jau šiam produktui yra norfa.

  • Ekonomika Analizė
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2011 m.
  • 5 puslapiai (664 žodžiai)
  • Universitetas
  • Silkės KOKO produkto tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Silkės KOKO produkto tyrimas. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/silkes-koko-produkto-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 12:42
×