Šiluminė relė


Silumines reles pajungimas. Reles pajungimas. Kaip pajunkti silumine rele traktoriui. Silumos reles pajungimas. Kas yra silumine rele. Kada suveikia silumine rele?. Kokia yra silumine auto rele. Kaip pajungti magnetini su šilumine rele. Silumine riele. Silumine rele vienfaze.

Šiluminė relė. Šiluminė relė tipo rtl. Šiluminė relė rtl kontaktai fiksuotis paleidiklyje. Lentelė pasirinkimui šiluminės relės. Šiluminė relė statoma ant pme magnetinių paleidiklių.

Skirta elektros variklio šiluminei apsaugai. Relė saugo elektros variklį nuo fazių dingimo ir jų asimetrijos, nuo mechaninių perkrovų ir rotoriaus užstrigimo. Svarbu, kad nuo trumpojo jungimo šiluminė relė neapsaugo, kadangi paprasčiausiai nespėja. Todėl elektros variklio maitinimo grandinėje yra įrengiamas automatinis jungiklis, kuris ir saugo nuo trumpo jungimo. Visos šiuolaikinės šiluminės relės turi vieną porą normaliai atvirų kontaktų (NO) ir vieną porą normaliai uždarų kontaktų (NC). Dažniausiai kontaktoriaus maitinimo schema sukonstruota taip, kad suveikus šiluminei relei (NC) kontaktai nutraukia kontaktoriaus ritės grandinės maitinimą, o kontaktai (NO) užsidaro ir įjungia elektros grandinės signalizaciją. Suveikus šiluminei relei būtina pašalinti gedimus ir tik tada galima ją įjungti. Tam tikslui ant šiluminės relės korpuso yra raudonas gražinimo mygtukas su įrašyta R raide. Kažikuriuose modeliuoe gražinimas įvyksta automatiškai.

  • Elektrotechnika Konspektas
  • Microsoft Word 1472 KB
  • 2014 m.
  • 3 puslapiai (415 žodžiai)
  • Ceslovas
  • Šiluminė relė
    10 - 2 balsai (-ų)
Šiluminė relė. (2014 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/silumine-rele.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 20:44
×