Šiluminės aplinkos tyrimas


Silumines aplinkos normavimo principai. Tyrimai šiluminės aplinkos įtaka žmogui.

Tema Šiluminės aplinkos tyrimas. Darbo tikslas susipažinti su svarbiausiomis sąvokomis, apibūdinančiomis šiluminę aplinką darbo patalpoje susipažinti su žmogaus kūno termoreguliacijos pagrindais susipažinti su šiluminės aplinkos normavimo principais išmokti įvertinti šiluminės aplinkos veiksnių parametrus. Darbo užduotys. Susipažinti su pagrindiniais terminais ir apibrėžimais išsiaiškinti šiluminės aplinkos normavimo principus. Susipažinti su šiluminės aplinkos parametrų matavimo metodika ir prietaisais. Atlikti matavimus ir juos palyginti su norminėmis reikšmėmis. Pateikti išvadas. Šiluminė aplinka darbo patalpoje. Šiluminiu komfortas. Šiluminės aplinkos poveikis žmogaus organizmui. Šiluminės aplinkos parametrus reglamentuoja higienos norma. Darbo patalpų šiluminės aplinkos parametrų matavimo prietaisai. Šiluminės aplinkos norminiai dydžiai apibrėžiami atsižvelgiant į du pagrindinius veiksnius. Skiriami du metų laikotarpiai. Atliktas darbo patalpų šiluminės aplinkos tyrimas. Skiriamos trys darbų sunkumo kategorijos.

Darbo tikslas: susipažinti su svarbiausiomis sąvokomis, apibūdinančiomis šiluminę aplinką darbo patalpoje; susipažinti su žmogaus kūno termoreguliacijos pagrindais; susipažinti su šiluminės aplinkos normavimo principais; išmokti įvertinti šiluminės aplinkos veiksnių parametrus.

1. Susipažinti su pagrindiniais terminais ir apibrėžimais; išsiaiškinti šiluminės aplinkos normavimo principus;

2. Susipažinti su šiluminės aplinkos parametrų matavimo metodika ir prietaisais;

3. Atlikti matavimus ir juos palyginti su norminėmis reikšmėmis. Pateikti išvadas.

Jeigu ši temperatūra yra aukštesnė negu +100C, tada metų laikotarpis yra šiltasis.

Normuojamos parametrų reikšmės pagal HN69-2003 ,,Šiluminis komfortas ir pakankama šiluminė aplinka darbovietėje‘‘

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2016 m.
  • 2 puslapiai (414 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintare
  • Šiluminės aplinkos tyrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Šiluminės aplinkos tyrimas. (2014 m. Spalio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/silumines-aplinkos-tyrimas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 14:36
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo