Šilumos laidumo reikšmė skaidrės


Kodel salta ziemos diena zvirbliai yra papure. Kodel ziema zvirbliai yra papure.. Kodėl šaltą žiemos dieną žvirbliai yra papurę?. Kodel saltosiose jurose gyvenantys banginiai po oda turi riebalu sluoksni. Šiluminio laidumo bandymai. Kodel is metalo labaratoriniai reikemenys gaminami.

Šilumos laidumo reikšmė. Sudarė Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Ia gimn. Ką vadiname šilumos laidumu? Vidinės energijos perdavimas iš šiltesnių kūno dalių į šaltesnes vadinamas šilumos laidumu. Mūsų atlikti bandymai. Metalai- geri šilumos laidininkai. Pirštais laikėme monetą už vieno krašto. Dujos- blogesni šilumos laidininkai nei skysčiai. Užkimšome pirštu mėgintuvėlį ir spiritinės lemputės liepsna pakaitinome jo dugną. Vanduo- blogas šilumos laidininkas. Rankoje laikėme mėgintuvėlį. Kaip vyksta šilumos laidumas? Gerą metalų šilumos laidumą lemia laisvųjų elektronų šiluminis judėjimas ir sąveika. Kokia šilumos laidumo reikšmė žmogui? Šilumos laidumas labai svarbus žmonių gyvenime. Šilumos laidumo pavyzdžiai. Stiklinami balkonai. Kodėl dedami dvigubi ar trigubi langų stiklai? Dedami dvigubi ar. Kodėl žiemą velkamės kailinius? Kad nesušaltume velkamės. Kodėl puodų ir keptuvių rankenos neįkaista? Iš gerų šilumos. Kodėl iš metalo gaminami radiatoriai? Geri šilumos laidininkai yra namų šildymo sistemos vamzdžiai, radiatoriai. Kodėl termose laikomas karštas vanduo ilgai neatvėsta? Termose laikomas karštas vanduo ilgai neatvėsta. Kodėl šaltose jūrose gyvenantys banginiai ir ruoniai nesušąla? Šaltose jūrose gyvenantys banginiai ir ruoniai po oda turi storą riebalų sluoksnį. Kodėl šaltą žiemos dieną žvirbliai yra papurę?
  • MS PowerPoint 11386 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (651 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Karolina
  • Šilumos laidumo reikšmė skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Šilumos laidumo reikšmė skaidrės. (2014 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/silumos-laidumo-reiksme-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 05:37
×