Šilutės rajono žemės naudojimas ir teisinė registracija


BOLDS. Literatūros apžvalga. Nagrinėjamo objekto charakteristika. Žemės fondo sudėtis. Žemės ūkio paskirties žemė. Miškų ūkio paskirties žemė. Konservacinės paskirties žemė. Kitos paskirties žemė. Vandens ūkio paskirties žemė. Laisvos valstybinės žemės fondas. Žemės sklypų registravimas. Registravimo sistema. GIS kadastro veikla. Žemės reformos metu sugrąžintos ir suteiktos nuosavybėn neatlygintinai žemės teisinė registracija. Išperkamų ir nuomojamų iš valstybės žemės sklypų registravimas. Kiti registravimo darbai. Žemės registracija šilutės rajone. Išvados ir pasiūlymai.

Šiame diplominiame darbe yra panaudoti Lietuvos Respublikos įstatymai, nutarimai ir kiti poįstatyminiai ir normatyviniai aktai susiję su žemės reformos eiga, žemės sklypų teisine registracija, žemės kadastru bei registru.

Žemės kadastro objektas yra Lietuvos Respublikos žemės fondas. Žemės reforma vykdoma pagal žemės reformos projektus, vadovaujantis žemės santykius reguliuojančiais įstatymais, atsižvelgiant į pageidaujančiųjų susigrąžinti ar įsigyti žemę fizinių ir juridinių asmenų interesus.

  • Microsoft Word 541 KB
  • 2014 m.
  • 44 puslapiai (9692 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aidas
  • Šilutės rajono žemės naudojimas ir teisinė registracija
    10 - 4 balsai (-ų)
Šilutės rajono žemės naudojimas ir teisinė registracija. (2014 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/silutes-rajono-zemes-naudojimas-ir-teisine-registracija.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 23 d. 09:31
×