Simbolinis kapitalas ekonomikoje prezentacija


Simbolinis kapitalas ekonomikoje. Atliko. Įvadas. Darbo tikslas išanalizuoti bei pristatyti simbolinio kapitalo svarbą ekonomikoje ir vertės kūrimo procese. Darbo uždaviniai išnagrinėti. Simbolinio kapitalo samprata mokslinėje literatūroje. Simbolinis kapitalas – tai kultūriškai reikšmingi dalykai reputacija. Simbolinis kapitalas pridėtinės vertės kūrimo procese. Simbolinis kapitalas tampa kapitalu tuo atveju. Prekinis ženklas –. Simbolinio kapitalo matavimas kokybiniais parametrais. Visi kapitalai turi tarpusavio konvertacijos savybę. Simbolinio kapitalo matavimas kiekybiniais parametrais. Socialinis kapitalas –. Išvados. Taigi išanalizavę simbolinio kapitalo svarbą ekonomikoje ir vertės kūrimo procese.

Simbolinis kapitalas – tai kultūriškai reikšmingi dalykai: reputacija, garbė, prestižas, statusas ir autoritetas. Simbolinio kapitalo sąvoka liečia viską, kas visuomenėje turi vertę.

Prekinis ženklas – tai ne logotipas, ne produktas, ne pakuotė, ne paslauga, ne organizacija. Jis neguli parduotuvių lentynose, jis yra vartotojo sąmonėje. Ant parduotuvių lentynų gulintys produktai yra sukurti taip, kad palaikytų ir pastiprintų prekinį ženklą žmogaus galvoje.

Visi kapitalai turi tarpusavio konvertacijos savybę. Kapitalas paklūsta savaiminio didėjimo logikai. Kuo didesnis šios rūšies kapitalas, tuo lengviau jį palaikyti ir kaupti.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 1032 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (260 žodžiai)
  • Robert
  • Simbolinis kapitalas ekonomikoje prezentacija
    10 - 4 balsai (-ų)
Simbolinis kapitalas ekonomikoje prezentacija. (2015 m. Lapkričio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/simbolinis-kapitalas-ekonomikoje-prezentacija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 23:47
×