Simetriškas žmogus


Simetriskas zmogus kas tai. Simetriskas zmogus filosofija. Simetriskas zmogus- tai as. Žmogaus kūno simetriškumas. Kas yra simetriskas zmogus. Filosofija simetriskas zmogus. Kas yra simetriskas. Zmogaus simetrija. Mano simetriskas zmogus. Kuno simetriskumas.

Žmogus turi daugybę porinių organų, kurių dauguma yra ne tik struktūriškai, bet ir funkciškai simetriški. Beveik visi žmonės yra simetriški, pabrėžiu žodi beveik, nes yra žmonių, kurie pasunkios avarijos yra neteke rankos, kojos ir pan. Simetriško žmogaus veidas savo struktūra primena stačiakampį, galima teigti, kad iš dalies ir apskritimą.

Jeigu nubrėžčiau veidrodyje dvi susikertančias linijas,horizontalią ir vertikalią, taip kaip braižė garsusis da vinšis, tai galėtume išnagrinėti žmogaus simetriškumą. Nubraižęs tas linijas ant jų nubraižyčiau stačiakampį,kuriame kaip tik telpa žmogaus veidas. Pastebėtumėme, kad padaline kūną aiškiai matosi, kad žmogus yra simetriškas. Ausys visiškai vienodos. Akys irgi niekuo nesiskiria viena nuo kitos-nei forma,nei išraiška. Absoliučiai simetriški taip pat žandai ir lūpos,kurias vertikalus duburėlis dalija lygiai pusiau. Tai pat ir visas kūnas: rankos, kojos, pirštai, jie visi yra simetriški. Pakalbėkime truputėli apie rankas: žmogaus rankos yra intriguojanti išimtis. Dauguma žmonių yra dešinerankiai. Tačiau yra ir kairiarankių, kurie atlikdami veiksmus, kai tereikia vienos aktyvios rankos, naudoja kairiąją. Tai pat ir su kojomis yra, nes yra ir kairiakoju ir dešinkoju, pvz futbole, tai iš dalies žmogus yra simetriškas.

  • Filosofija Esė
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (212 žodžiai)
  • Marius
  • Simetriškas žmogus
    10 - 1 balsai (-ų)
Simetriškas žmogus. (2011 m. Vasario 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/simetriskas-zmogus.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 01:32
×