Simonas Stanevičius "Žmogus ir Levas"


Žymiausios pasakėčios. Simonas stanevicius pasakecia. Simonas stanevičius žymiausios pasakėčios. Daukantas simonas analize. Levas stanevičiaus. Kur rasti aukstaiciu tarme pasaku?. Staneviciaus referatai. Stanevicius pasakecia. Pasakecia zymiausios pasakecios. Stanevicius zmogus ir klevas.

Vienas žymiausių XIX a. padžios pasakėtininkų yra Simonas Stanevičius. Jis sukūrė šešias pasakėčias. Viena iš jų -“Žmogus ir levas”. Pasakėčia buvo pavadinta žemaičių pasaka,nes kūrinio kalbos pagrindas yra gyvoji liaudies kalba-žemaičių tarmė. Pasakėčioje autorius daugiausiai dėmesio sutelkia į veikėjų psichologinį motyvavimą,mažiau į detalesnį įvykio apibūdinimą. Pasakėčioje taip pat spredžiami moraliniai klausimai.

Vienas žymiausių xlx a. Jis sukūrė šešias pasakėčias. Viena iš jų - žmogus ir levas . Pasakėčia buvo pavadinta ˛emaičių pasaka,nes kūrinio kalbos pagrindas yra gyvoji liaudies kalba-žemaičių tarmė. Pasakėčioje taip pat spred˛iami moraliniai klausimai.

Kūrinio pavadinimas žmogus ir levas yra tiesiogiai susijusi su visu kūriniu. Jame pasakojamas žmogaus ir liūto susitikimas, jų konfliktas. Pasakėčios kompozicija – klasikinė: pasakojamoji dalis ir moralas. Pasakomojoje dalyje autorius aprašo veiksmo vietą žalioji giria , apibūdina veik veikėjai susitinka pačioje kūrinio pradžioje. kaimų valdonas , vaik

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2010 m.
  • 3 puslapiai (377 žodžiai)
  • Mokykla
  • Katrė
  • Simonas Stanevičius "Žmogus ir Levas"
    10 - 2 balsai (-ų)
Simonas Stanevičius "Žmogus ir Levas". (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/simonas-stanevicius-zmogus-ir-levas-interpretacija.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 25 d. 10:44
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo