Šimtadienio šventės scenarijus


Ančiukų šokis. Ateina į salę su kurpaite rankose. Princas nueina į salę ir pasiima už rankos vieną dvyliktokę , atsiveda į salę ir įteikdamas kurpaitę sako. Priklaupęs ant kelio įteikia kurpaitę ir palydi į jos vietą. Fėja krikštamotė. Ateina savanoris. ( Žodis direktoriaus pavaduotojui. ( Žodis auklėtojams. Daina ,, Nestabdyk''. Galvosūkių – istorijų užduotys. Kiekvienam atsakiusiam įteikiamas čiulpinukas. ( Ragana. Scenoje pasirodo Čilinam grupė su daina ,, Diskoteka'' Fėja ir ragana praveda dar vieną žaidimą. Filmukas apie dvyliktokų gyvenimą. Filmukas Dvyliktokų ateitis ". Kviečiami dvyliktokai. Vedėja 3 ir fėja. Su trim balionais 40 viduje skaičiumi. Sprogdinama po vieną balioną , susprogdinus paimama skaičius ir pakviečiamas tas žmogus ir įteikiamas siurprizas. Padėka auklėtojams. Palikimai vienuoliktokams. ( Vedėja. Pradžioje ant šypsenėlių rašė palinkėjimus. Karalienė ir šalia jos karalius yra.

-Naktis, žvaigždėtam danguje paukšteliai maži, ko jūs nerimstat danguje plačiam, juk svetimi, jum svetimi žmogaus kelių miražai, jums tolima žmogaus kančia.

-Taip platu kai nėra kelio, juk kelias visas mėlynas, o dangus širdžiai- žemė kaip dulkė žemės, pakeis visus žmones.

-Ji amžinai vis plaka, nerimas ir vėjai, jiems siaura čia, trošku dulkėtame kely, o pakeli akis, ten žvaigždės, mėnuo skrieja ir skuba kažin kur toli.

-Mano karaliene, šiąnakt vieni pilį mes neliksim, tau staigmeną turiu. Ak kad tu žinotu koks didis stebuklas įvyko, mūsų karalystės abituriantai į šimtadienio puotą susirinko, visos šventės metu juos lydės pasakų personažai.

-Būkite pasveikinti visi, susirinkę į abituriantų puotą šimtadienį, gyvenimas be švenčių kaip pilka kelionė be poilsio. Tikra šventė nukelia daug ką ant žemės, pralenkia ateitį, taiso nuotaiką, atneša gyvenimo laimę.

-Šiandien susirinkome į vieną gražiausią mūsų karalystės puotą - šimtadienį. Dvylikos metų atsiskaitymas brandos egzaminui, po šimto dienų. Sakysite dar daug, bet kas gi čia beliko. Greitai ateis pavasaris, su šilta ir atbundančia gamta ir nespėsite pajusti kaip reikės laikyti pirmąjį egzaminą.

-Gal šventės labiausiai ir reikalingos, kad žmogus nepaskęstų kasdienybės dulkėse, jeigu reikia nuvalytų jas nuo brangių relikvijų, susimąstytų apie gyvenimo prasmę

-Labas vakaras. Atleiskite, kad sutrugdžiau puotą, atsitiko didelė nelaimė, dingo mano princesė. Kiek čia daug gražių merginų, gal ši kurpaitė tiktų vienai iš jūsų?

(Princas nueina į salę ir pasiima už rankos vieną dvyliktokę, atsiveda į salę

ir įteikdamas kurpaitę sako:)

-Manoji princese, ši kurpaitė būtų tavo. Ir aš noriu pasakyti tau šiuos žodžius. Kai būsi tu šalia, aš būsiu tavo glėbyje, nes

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (1722 žodžiai)
  • Svajūnė
  • Šimtadienio šventės scenarijus
    10 - 7 balsai (-ų)
Šimtadienio šventės scenarijus. (2015 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/simtadienio-sventes-scenarijus.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 10 d. 05:35
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!