Simuliacinis kelionių organizatorius ( logotipas, turizmo produktai ir ju kainos)


Kelionių organizatorius. Žvejoturas. Konkurentai. West Express. Neoturas. Bartika. Autaretravel. Vangita. Salmoturas. Maršrutai. Žvejybinė kelionė į Madeira. Siūlomas maršrutas. Kelionės kaina. Galimybės kelionės metu. Žvejyba Ebro upėje Ispanijoje. Siūlomas maršrutas. Kelionės kaina. Žvejybinė kelionė į Islandiją. Siūlomas maršrutas. Kelionės kaina. Žvejybinė kelionė į Norvegija. Siūlomas maršrutas. Kelionės kaina.

Žvejyba Norvegijoje. Žvejyba Švedijoje, Landön miestelyje. Žvejyba Suomijoje.

1 diena. Išvykimas iš Vilniaus oro uosto, atvykimas į Lisaboną, išvykimas iš Lisabonos į Madeirą. Pirma diena yra laisva tyrinėti nuostabius vaizdus ir susipažinti su sala. Nakvynė: viešbutyje Casa Velha do Palheiro. 2 diena. Laisva diena, tyrinėti, giliau susipažinti su vietine gamta ir gyventojais. Paragauti įpatingo skonio vietinio maisto ir puikaus vyno, kuriuo sala garsėja. Nakvynė: viešbutyje Casa Velha do Palheiro. 3- 5 dienos. Po pusryčių būsite palydėtas į Funchal Marina prieplauką,kur jūsų lauks valtis bei kapitonas visos dienos žvejybai. Žvejyba yra pagrįsta dviejų žvejų ir kapitono principu vienoje valtyje. Jūs galite aptarti ir pasirinkti ką jūs žvejosite ir kokiais metodais žvejosite, nes visi metodai yra prieinami. Po visos dienos zvejybos jūs busite nugabentas į savo viešbutį: Casa Velha do Palheiro 6 diena. Laisva diena pailsėti ir pasimėgauti ramybe bei gamta. 7 diena. Skrydis namo per Lisaboną.

Kelionės kaina yra 6259 Lt. Į kelionės kainą įskaičiuota: Tarptautiniai skrydžiai. Visi oro uosto mokesčiai. Nakvynė viešbutyje Casa Velha do Palheiro 3 pilnos dienos žvejybos. Supakuoti pietūs ir gėrimai žvejybos metu. Visi žūklės reikmenys teikiami žvejybos metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuotos galimybės: Pusė dienos ar visos dienos ekskursiją po salą su gidu.

  • Turizmas Skaidrės
  • MS PowerPoint 5733 KB
  • 2014 m.
  • 30 puslapių (629 žodžiai)
  • Linas
  • Simuliacinis kelionių organizatorius ( logotipas, turizmo produktai ir ju kainos)
    10 - 4 balsai (-ų)
Simuliacinis kelionių organizatorius ( logotipas, turizmo produktai ir ju kainos). (2014 m. Birželio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/simuliacinis-kelioniu-organizatorius--logotipas-turizmo-produktai-ir-ju-kainos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:30
×