Sirija skaidrės


Pasaulio šalys. Istorija. Islamas. Geografinė padėtis. Ekonomika. Politinė sistema. Faktai. Pilietinis karas. Kariuomenė. Maistas. Faktai. Karas- tai kasdienybė. Tautiniai rūbai. Karas- tai ne laikas pasiduoti. Ir dar tu skundiesi savo gyvenimu? Kad neturi naujausio Iphone? Jie kov0ja dėl laisvės, o tu dėl populiarumo? Spejimas. Atsakymas.

Istorija1 Istorija2 Islamas Geografinė padėtis Ekonomika Politinė sistema Faktai Spėjimai Pilietinis karas1 Pilietinis karas2 Kariuomene Maistas Maisto nuotrauka Faktai Nuotraukos Spėjimas Vėliavas.

Sostinė: Damaskas Prezidentas: Bašaras al-Asadas Gyventojų skaičius: 22,4 milijonų (2012 m.) Pasaulio Bankas Valstybinis himnas: Humat ad-Diyar Valstybinė kalba: Arabų kalba.

Ar jau numanai kokia čia šalis? *Taip( sakyk savo nuomonę) *Ne *Galbūt Jeigu visdar neatspėjote keliaujame toliau.

Šalies virtuvė yra labai turtinga ir reta,dažniausiai maistas būna iš pietų viduržemio jūros, Graikijos, pietvakarių Azijos. Kartais tai būna panašu į prancūzų virtuvę.

Mokslas iki 12 metų yra nemokamas, Šalyje pastoviai vyksta karai, Populiariausias sportas yra futbolas Didžiausias miestas Allepo.

Vis dar nesupratot? Ar kas nors žinote kokia tai šalis?

  • MS PowerPoint 404 KB
  • 2016 m.
  • 24 puslapiai (665 žodžiai)
  • Augustė
  • Sirija skaidrės
    10 - 6 balsai (-ų)
Sirija skaidrės. (2015 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/sirija-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 15:01
×