Sistemų kūrimas: klausimai ir atsakymai


Kaip kuriamos rinkai skirtos sistemos? Aprašykite visus jums žinomus tokios sistemos kūrimo etapus ir tokio proceso specifiką. Anotuoti reikalavimai. Kam ir kaip jie naudojami? Pateikite tokių reikalavimų tekstus. Pateikite po 5 funkcinių ir nefunkcinių reikalavimų pavyzdžius iš tos pačios jūsų pasirinktos dalykinės srities. Kam skirti sistemos interfeiso ribojimai? Kas sudaro programų sistemos aplinką? Būtinai parašykite kokių sąveikų reikalavimus jūs žinote.


Kaip kuriamos rinkai skirtos sistemos? Aprašykite visus jums žinomus tokios sistemos kūrimo etapus ir tokio proceso specifiką.Atlikus rinkos analizę, išsiaiškinamos potencialių pirkėjų tipinės problemos, todėl produkto (PS) kūrėjai gali pasiūlyti priemonę toms problemoms spręsti, su sąlyga, kad produktą įsigijusi įmonė savo informacinę sistemą organizuotų taip, kaip tą užmanė produkto kūrėjai.Sistemos kūrimo etapai: verslo reikalavimai/rinkos analitiko požiūris (produkto vizija, teikiamos paslaugos, realaus pasaulio objektai su kuriais dirbama; taip pat produkto galimybių susiejimas su potencialiomis vartotojų grupėmis, darbo vietomis bei tų galimybių našumo reikalavimai.) vartotojo reikalavimai/dalykinės srities specialisto požiūris (vykdomos užduotys, paslaugos reikalingos joms realizuoti, koncepciniai informacinių objektų su kuriais dirba produktas reikalavimai, kvalifikaciniai vartotojų reikalavimai, produkto panaudojamumo reikalavimai, bendrieji darbo vietų reikalavimai, užduočių vykdymo našumo reikalavimai.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (624 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilius
  • Sistemų kūrimas: klausimai ir atsakymai
    10 - 1 balsai (-ų)
Sistemų kūrimas: klausimai ir atsakymai. (2019 m. Birželio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/sistemu-kurimas-klausimai-ir-atsakymai.html Peržiūrėta 2019 m. Rugsėjo 18 d. 02:23
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema