Situacija “Germanai”


Situacija “Germanai”. Ramiame Lietuvos miestelyje gyveno du broliai vadinami germanais. Kai mažesniajam buvo 14m. O vyresniajam 17 jų gyvenimas pradėjo keistis. Jų tėvai norėdami užtikrinti savo vaikams geresnę ateity pradėjo važinėti į užsienį, kad uždirbtų kuo daugiau pinigų.

Ramiame Lietuvos miestelyje gyveno du broliai vadinami germanais. Kai mažesniajam buvo 14m. Vaikai būdavo paliekami namie ir kas savaitę iš tėvų gaudavo pinigus. Namie prasidėjo baliai, juk atsirado laisvas plotas , o ir pinigų niekada netrūko. Iš pradžių jie ramiai gerdavo namuose, tačiau tai greitai atsibodo. Savo energiją germanai pradėjo naudoti gatvėje, mokykloje – ten kur yra jaunimo. Greitai tapo žvaigždėmis . Vieni nepilnamečiai juos tiesiog laikė idealais, o kiti bijojo ir negalėjo nieko padaryti. Po kokių trijų tokio gyvenimo metų, skriaudžiamų vaikų tėvai nunešė į policiją pareiškimus. germanų tėveliai grįžę viską sutvarkė – vieniem davė pinigų, kitiems užteko tik su jais pasikalbėti. germanai nuo to laiko pradėjo agresyviai elgtis netgi su pagyvenusiais žmonėmis, nes jei ką prisidirbdavo tai grįždavo tėveliai ir viską sutvarkydavo.

Jei broliai išeidavo kur nors po vieną ir blaivūs, tai elgdavosi ramiai. Jaunesnį brolį galiu apibūdinti kaip šmaikštuolį, nuolat kupiną energijos, judrų, o kitą, kaip merginų numylėtinį, paslaugų, ramaus būdo, ieškantį teisybės. Kai abu išgerdavo alkoholio (nors gerdavo ir ne kartu) - tapdavo nevaldomi, gal dėl to, kad žinojo, jog brolis visada atskubės į pagalbą, arba tėvai ištrauks. germanus visi pažinojo, kai kada per muštynes užtekdavo paminėti, kad tu iš germanų chebros ir viskas nusiramindavo.

Kai mažesniajam sukako 19m. O vyresniajam 22 jų gyvenimas, galima sakyti baigėsi. gemanai susipyko su vietinėmis grupuotėmis.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2010 m.
  • 2 puslapiai (528 žodžiai)
  • Nida
  • Situacija “Germanai”
    10 - 2 balsai (-ų)
Situacija “Germanai”. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/situacija-germanai.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 25 d. 18:14
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo