Šiukšlių rūšiavimas pristatymas


Atliekų rūšiavimas. Tikslas. Uždaviniai. Atliekos - tai šiukšlės, kurios nuolat susidaro buityje. Vieno žmogaus buitines atliekos per metus net 160 kg.  Lietuvoje į sąvartynus kasmet išvežama maždaug  3 mln. tonų įvairių atliekų.  Atliekos. Rūšiuokite jau dabar, nes rūšiuoti. Be to. Atliekas rūšiuoti reikia išmokti. Šiukšles reikia mesti tik į joms skirtą konteinerį! Kaip teisingai rūšiuoti atliekas ? Žaliasis konteineris su užrašu STIKLAS. Geltonasis konteineris su užrašu PLASTIKAS. Mėlynasis konteineris su užrašu POPIERIUS. Pasistenkite šiukšles mesti į joms tinkamus konteinerius. Tai nereikės matyti šiukšlėmis užteršto miesto ir gamtos!!! Išvada. Nepaverskime mūsų Žemės šiukšlynu !. Išgelbėkime mūsų žemę nuo šiukšlių !!!

Surinkti informacija apie atliekų rūšiavimą. 2. Paruošti skaidres. 3. Pristatyti klasei ir papasakoti kaip taisyklingai rūšiuoti atliekas.

 Lietuvoje į sąvartynus kasmet išvežama maždaug  3 mln. tonų įvairių atliekų.

Paprasta: Jums tereikia prieš metant šiukšlę žvilgtelėti, į kokios spalvos šiukšliadėžę ją reikia mesti.

Patogu: Konteinerius išveža nemokamai, iš anksto suderintu grafiku.

Rūšiuoti yra naudinga: Rūšiuodami atliekas sumažinate į bendrą atliekų srautą patenkančių atliekų kiekį, taip sumažindami ir savo sąskaitą už šiukšlių išvežimą. Prisidedate prie gamtos išteklių išsaugojimo ir sąvartynų mažinimo, tampate socialiai atsakinga, rūšiuojančia įmone - patrauklesniu darbdaviu, partneriu, klientu.

GALIMA MESTI: stiklinius butelius, įvairius kitus stiklinius indus, įvairaus stiklo duženas. SVARBU: į konteinerį meskite kuo švaresnius butelius.

Nepaverskime mūsų Žemės šiukšlynu !Išgelbėkime mūsų žemę nuo šiukšlių !!!

  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 806 KB
  • 2015 m.
  • 21 puslapis (377 žodžiai)
  • Indre
  • Šiukšlių rūšiavimas pristatymas
    10 - 6 balsai (-ų)
Šiukšlių rūšiavimas pristatymas. (2015 m. Sausio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/siuksliu-rusiavimas-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:35
×