Šiukšlių rūšiavimas


Šiukšlių rūšiavimas. Trumpai. Rūšiavimas Lietuvoje. Pasaulyje. Kaip mažinti šiukšles sąvartynuose, kad nebūtu žalos gamtai. Arba. Kaip geriausia mažinti šiukšles jums parodysim iliustruotai. Mes apklausiame 100 žmonių norėdami sužinoti 5 atsakymus į mūsų pateiktus klausimus. Ar rūšiuojate šiukšles(galimi keli atsakymo variantai). Kaip manote kodėl Lietuvoje surenkama 20% visų pakuočių, o Belgijoje 93%. Ar jūsų kieme stovi šiukšlių rūšiavimo konteineriai. Ar ieškote informacijos apie atliekų rūšiavimą. Ką daryti norint šiukšlių rūšiavimą paversti populiariu reiškiniu. Statistikų apibendrinimas. Šis ta apie antrines žaliavas. Plastmasė. Popierius. Stiklas. Nerūšiuotos komunalinės atliekos. Ir keletas įdomiu faktu apie antrine žaliavas.

Didžiuliai sąvartynai yra ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio opi problema, kuria galima panaikinti ar bent jau sumažinti, rūšiuojant šiukšles. Juk stiklą galima perdirbti milijonus kartu ir jis nesusidėvi, o gamtoje ar sąvartyne jis suyra tik po 900 metų.

Šiukšlių kaina didėja? Dėl ko? Manau atsakymas paaiškės vos pažvelgus į nuotrauką:.

Degtukas į popieriaus konteinerį, ir išvežti reikia ne popierių,o visą konteinerį. Ką tas degtukas, o greičiau Homo Durnizmus padarė ? Pirmiausia neleidžia kitiems žmonėms po savo darbo rūšiuoti, antrą neleido perdirbti popieriaus, trečia dar labiau užteršė mūsų aplinką, ketvirta pabrangino šiukšles visam rajonui ( juk reikės nupirkti naują konteinerį). Tokių Homo Durnizmus pavyzdžių yra labai daug ir deja Homo Durnizmus daugėja...

Daug kur panaši situacija, bet yra ir tokių šalių kaip Belgija kur 93% šiukšlių yra perdirbama. Kai kuriuose Afrikos šalyse išvis nėra perdirbamos šiukšlės, tačiau ten jų beveik nėra.

Kaip manote kodėl Lietuvoje surenkama 20% visų pakuočių, o Belgijoje 93%.(Galimi keli atsakymo variantai).

Ar jūsų kieme stovi šiukšlių rūšiavimo konteineriai.

Darbą rengė: Benas Beresnevičius, Domantas Dobrovolskis, Eigirdas Kasmočius, Karolis Skėrys, Vygantas Termenas, Aivaras Norvaiša.

  • MS PowerPoint 431 KB
  • 2016 m.
  • 22 puslapiai (893 žodžiai)
  • Roberta
  • Šiukšlių rūšiavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Šiukšlių rūšiavimas. (2014 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/siuksliu-rusiavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 18:32
×