Šiuolaikinė komunikacija


Šiuolaikinė komunikacija. Klaipėda. Žodis komunikacija yra atėjęs iš lotynų kalbos žodžio communicare. Komunikacija pasak, Nagevičienės (2010) aprėpia visą gyvąją gamtą. Pasak, Grebliauskienės ir Večkienės (2004Pasaulyje plačiai plinta naujausios technologijos. Kokia yra šiuolaikinė komunikacija? Šiuolaikinės bendravimo technologijos transformavo rašytines komunikacijas versle. Kas yra naujausios medijos? B. Petersas (2009) siūlo du naujųjų medijų apibrėžimus nuolatinės kaitos aspektą. -ajame amžiuje internetas yra naudojamas masiškai. Šiuolaikinių kompiuterių galimybės leidžia pasidalinti idėjomis ar mintimis su kitais žmonėmis. Pagal savo prigimtį internetas visų pirma yra kanalas. Ar mūsų visuomenei toks bendravimas naudingas? Remdamasi šaltiniais. Problema, tokia, kad šiuolaikinei visuomenėje žmonės yra per daug panirę į internetą. Šaltiniai.


Pasak, Grebliauskienės ir Večkienės (2004), komunikacija tai tikslingas keitimosi informacija procesas tarp dviejų ir daugiau žmonių, siekiant bendro supratimo.

Pasaulyje plačiai plinta naujausios technologijos, su jomis kartu kinta ir komunikacija. Labai sparčiai išplito būdas bendrauti naujausiomis medijomis (internetu, skype, facebooke). Šiuolaikinės komunikacijos technologijos yra 2 tipų: rašytinio ir žodinio bendravimo informacinės technologijos; Rašytinio bendravimo informacinės technologijos. - Adomavičius, J., Bareiša. E.

Remdamasi šaltiniais, galiu teigti, kad ne: toks bendravimas kelia grėsmę sveikos asmenybės formavimuisi; dingsta tarpasmeninis ryšys, žmonės pamiršta kaip bendrauti gražiai ir komunikabiliai žodžiu; bendravimas internetu gali būti apgaulingas (asmuo gali pateikti melagingą informaciją apie save); vyksta įžeidinėjimai, patyčios; internete griežčiau bei agresyviau pateikiama nuomonė.

Problema, tokia, kad šiuolaikinei visuomenėje žmonės yra per daug panirę į internetą. Telefonai, plančetiniai kompiuteriai – viskas išmanu ir viskas po ranka, žmonės pamiršta kaip reikia komunikuoti vienas su kitu.

  • MS PowerPoint 1192 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (499 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rūta
  • Šiuolaikinė komunikacija
    10 - 3 balsai (-ų)
Šiuolaikinė komunikacija . (2020 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/siuolaikine-komunikacija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 11 d. 15:34
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo