Šiuolaikinė lietuvių muzika


Kas tai yra Šiuolaikinė lietuvių muzika. Autobiografija. Mindaugas Urbaitis (g. Mindaugas Urbaitis. Kūryba. Mindaugas Urbaitis (g.  1952) dažnai naudoja minimalizmo techniką. Kūriniai skambėję netik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Mindaugo Urbaičio kūriniai yra skambėję įvairiuose šiuolaikinės muzikos festivaliuose ne vien Lietuvoje („Gaida“. Veikla. Meninė veikla Mindaugo Urbaičio muzika nuolat atliekama Lietuvoje. Metodinė veikla. Apdovanojimai, premijos, laimėjimai konkursuose. 1985 Lietuvos Kultūros ministerijos diplomas už muziką Lietuvos teatruose. Kūrinių analizė. ,,Lacrimosa”. Lacrimosa-tai savitos kompozicijos kūrinys kurioje iš pradžių girdime ramią. Ramybė”. Šis kūrinys yra trumpos trukmės. Capricci”. Tai kūrinys fleitai.

Kas tai yra Šiuolaikinė lietuvių muzika? Mindaugo Urbaičio autobiografija Kūryba Veikla Apdovanojimai, premijos, laimėjimai konkursuose Kūrinių analizė.

Šis kūrinys yra trumpos trukmės, tačiau jame sklindantys fortepijono ir styginių instrumentų garsai leidžia žmogui nusiraminti bei susikaupti. Šis kūrinys yra lėto tempo , tačiau tai tarsi leidžia atsiskleisti kūriniui. Tai pat Ramybės fragmentas yra grojamas Aleksandro Dirdovskio filme ,,Aliuzija”.

Tai kūrinys fleitai, altui,klavesinui. Be to tai linksmas,didingas kūrinys, kuris liūdna žmogų pralinksmina bei jam leidžia bent trumpam pamiršti gyvenimo sunkumus.

  • Muzika Skaidrės
  • MS PowerPoint 251 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (570 žodžiai)
  • Vygaudas
  • Šiuolaikinė lietuvių muzika
    10 - 4 balsai (-ų)
Šiuolaikinė lietuvių muzika. (2014 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/siuolaikine-lietuviu-muzika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 08:37
×